
Снепфаер (Snapfire): контрпіки та збірка в Dota 2
Снепфаер (Snapfire) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Снепфаер (Snapfire)
Старт
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer & Sentry Wards
Чоботи
- 11 хвArcane Boots
- 32 хвGuardian Greaves
Протягом гри
- 3 хвMagic Wand
- 6 хвRing of Basilius
- 22 хвBlink Dagger
- 22 хвGlimmer Cape
- 25 хвForce Staff
- 25 хвKaya
Таланти
- +60% до шкоди від атак Малої дробарки 18%+6 до кількості Поцілунків Мортімера 82%25
- +2 до цілей Малої дробарки 100%2 до зарядів Запального печива 0%20
- +2 до атак Малої дробарки 25%+125 до дальності чаклування 75%15
- +70 до шкоди Дробобою 29%+30 до шкоди за с від Поцілунків Мортімера 71%10
Прокачування
- 7 рів.Дробобій
- 10 рів.Запальне печиво
- 15 рів.Мала дробарка
- Позиція 4: підтримка41%
- Позиція 5: повна підтримка30%
- Позиція 2: мід20%
Хто сильний проти Snapfire
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +2,8% | 55,5% | 640 | |
| +2,6% | 55,9% | 1 024 | |
| +2,6% | 52,2% | 1 300 | |
| +2,5% | 55,2% | 442 | |
| +2,4% | 50,1% | 393 | |
| +2,4% | 59,5% | 121 | |
| +2,2% | 55,4% | 549 | |
| +2,0% | 52,5% | 219 | |
| +2,0% | 49,5% | 410 | |
| +2,0% | 54,7% | 236 | |
| +1,9% | 56,8% | 699 | |
| +1,8% | 52,4% | 273 |
Проти кого сильний Snapfire
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 54,0% | 309 | |
| +3,8% | 52,2% | 159 | |
| +3,1% | 55,7% | 61 | |
| +2,9% | 49,1% | 815 | |
| +2,8% | 55,3% | 620 | |
| +2,7% | 41,8% | 134 | |
| +2,6% | 54,1% | 379 | |
| +2,5% | 54,5% | 596 | |
| +2,3% | 49,4% | 1 538 | |
| +2,3% | 57,3% | 96 | |
| +2,3% | 50,6% | 530 | |
| +2,2% | 54,5% | 200 |
З ким Snapfire сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 62,9% | 140 | |
| +3,4% | 52,1% | 353 | |
| +3,0% | 54,7% | 179 | |
| +3,0% | 52,8% | 651 | |
| +2,8% | 50,3% | 396 | |
| +2,8% | 51,7% | 234 | |
| +2,5% | 52,3% | 151 | |
| +2,5% | 50,0% | 154 | |
| +2,4% | 50,0% | 90 | |
| +2,4% | 52,1% | 785 | |
| +2,4% | 52,7% | 273 | |
| +2,3% | 53,2% | 1 327 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











