
Снепфаер (Snapfire): контрпіки та збірка в Dota 2
Снепфаер (Snapfire) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Снепфаер (Snapfire)
Старт
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer & Sentry Wards
Чоботи
- 11 хвArcane Boots
- 32 хвGuardian Greaves
Протягом гри
- 3 хвMagic Wand
- 6 хвRing of Basilius
- 22 хвBlink Dagger
- 22 хвGlimmer Cape
- 25 хвForce Staff
- 25 хвKaya
Таланти
- +60% до шкоди від атак Малої дробарки 18%+6 до кількості Поцілунків Мортімера 82%25
- +2 до цілей Малої дробарки 100%2 до зарядів Запального печива 0%20
- +2 до атак Малої дробарки 25%+125 до дальності чаклування 75%15
- +70 до шкоди Дробобою 29%+30 до шкоди за с від Поцілунків Мортімера 71%10
Прокачування
- 7 рів.Дробобій
- 10 рів.Запальне печиво
- 15 рів.Мала дробарка
- Позиція 4: підтримка42%
- Позиція 5: повна підтримка29%
- Позиція 2: мід22%
Хто сильний проти Snapfire
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 56,3% | 1 070 | |
| +2,5% | 50,3% | 1 663 | |
| +2,1% | 54,8% | 641 | |
| +2,0% | 50,3% | 2 842 | |
| +2,0% | 51,8% | 1 065 | |
| +2,0% | 48,7% | 542 | |
| +1,7% | 51,5% | 1 362 | |
| +1,7% | 51,0% | 98 | |
| +1,7% | 53,1% | 3 796 | |
| +1,7% | 53,3% | 2 079 | |
| +1,7% | 55,0% | 6 287 | |
| +1,6% | 50,7% | 2 735 |
Проти кого сильний Snapfire
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 48,7% | 456 | |
| +4,3% | 55,0% | 278 | |
| +3,9% | 53,1% | 874 | |
| +3,8% | 53,5% | 1 174 | |
| +3,4% | 55,0% | 1 234 | |
| +3,4% | 57,7% | 499 | |
| +3,3% | 54,4% | 371 | |
| +2,8% | 58,0% | 1 352 | |
| +2,5% | 55,9% | 823 | |
| +2,3% | 52,4% | 1 776 | |
| +2,1% | 49,1% | 442 | |
| +1,9% | 48,1% | 3 560 |
З ким Snapfire сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 59,9% | 357 | |
| +3,1% | 56,0% | 398 | |
| +3,0% | 47,7% | 858 | |
| +2,9% | 52,9% | 478 | |
| +2,6% | 53,2% | 1 352 | |
| +2,4% | 49,9% | 1 479 | |
| +2,3% | 52,6% | 532 | |
| +2,2% | 48,1% | 1 129 | |
| +2,2% | 53,8% | 2 575 | |
| +2,2% | 52,8% | 703 | |
| +2,1% | 50,2% | 880 | |
| +2,0% | 50,6% | 1 031 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











