
Snapfire: Dota 2 counter ve build
Snapfire Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Snapfire buildi
Başlangıç
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- NÖBETÇİ GÖZ
- İzleyici ve Nöbetçi Gözler
Botlar
- 11 dkArcane Boots
- 32 dkGuardian Greaves
Oyun boyunca
- 3 dkMagic Wand
- 6 dkRing of Basilius
- 22 dkBlink Dagger
- 22 dkGlimmer Cape
- 25 dkForce Staff
- 25 dkKaya
Yetenekler
- +%60 Lil' Shredder Saldırı Hasarı %18+6 Atılan Mortimer Kisses %8225
- +2 Lil' Shredder Hedefi %1002 Firesnap Cookie Şarjı %020
- +2 Lil' Shredder Saldırısı %25+125 Kullanma Menzili %7515
- +70 Scatterblast Hasarı %29+30 Mortimer Kisses Yakma SBH'si %7110
Beceri sırası
- 7. svScatterblast
- 10. svFiresnap Cookie
- 15. svLil' Shredder
- Pozisyon 4: Destek%38
- Pozisyon 5: Tam Destek%28
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%26
Snapfire karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,9% | %56,0 | 1.927 | |
| +2,6% | %49,6 | 1.463 | |
| +2,3% | %52,7 | 3.333 | |
| +2,1% | %57,3 | 6.791 | |
| +2,0% | %49,3 | 2.435 | |
| +2,0% | %55,5 | 4.428 | |
| +1,9% | %52,6 | 4.741 | |
| +1,8% | %51,0 | 8.829 | |
| +1,7% | %49,0 | 3.059 | |
| +1,6% | %54,3 | 1.683 | |
| +1,6% | %50,0 | 2.052 | |
| +1,4% | %50,1 | 3.019 |
Snapfire şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,9% | %48,9 | 603 | |
| +2,7% | %51,2 | 1.143 | |
| +2,6% | %52,5 | 1.166 | |
| +2,5% | %50,3 | 1.264 | |
| +2,5% | %53,6 | 1.592 | |
| +2,5% | %49,8 | 1.942 | |
| +2,2% | %54,1 | 3.521 | |
| +1,9% | %55,5 | 3.708 | |
| +1,9% | %55,6 | 1.026 | |
| +1,8% | %54,6 | 934 | |
| +1,8% | %59,2 | 343 | |
| +1,7% | %51,8 | 542 |
Snapfire kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,0% | %59,8 | 560 | |
| +3,0% | %49,7 | 918 | |
| +2,6% | %51,7 | 495 | |
| +2,4% | %50,1 | 6.211 | |
| +1,8% | %54,5 | 2.264 | |
| +1,8% | %49,2 | 709 | |
| +1,7% | %53,8 | 6.983 | |
| +1,6% | %51,8 | 508 | |
| +1,6% | %48,4 | 1.848 | |
| +1,6% | %51,0 | 10.073 | |
| +1,6% | %53,4 | 4.020 | |
| +1,5% | %49,9 | 2.711 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











