
Snapfire: Dota 2 counter ve build
Snapfire Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Snapfire buildi
Başlangıç
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- NÖBETÇİ GÖZ
- İzleyici ve Nöbetçi Gözler
Botlar
- 11 dkArcane Boots
- 32 dkGuardian Greaves
Oyun boyunca
- 3 dkMagic Wand
- 6 dkRing of Basilius
- 22 dkBlink Dagger
- 22 dkGlimmer Cape
- 25 dkForce Staff
- 25 dkKaya
Yetenekler
- +%60 Lil' Shredder Saldırı Hasarı %18+6 Atılan Mortimer Kisses %8225
- +2 Lil' Shredder Hedefi %1002 Firesnap Cookie Şarjı %020
- +2 Lil' Shredder Saldırısı %25+125 Kullanma Menzili %7515
- +70 Scatterblast Hasarı %29+30 Mortimer Kisses Yakma SBH'si %7110
Beceri sırası
- 7. svScatterblast
- 10. svFiresnap Cookie
- 15. svLil' Shredder
- Pozisyon 4: Destek%41
- Pozisyon 5: Tam Destek%30
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%20
Snapfire karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +2,8% | %55,5 | 640 | |
| +2,6% | %55,9 | 1.024 | |
| +2,6% | %52,2 | 1.300 | |
| +2,5% | %55,2 | 442 | |
| +2,4% | %50,1 | 393 | |
| +2,4% | %59,5 | 121 | |
| +2,2% | %55,4 | 549 | |
| +2,0% | %52,5 | 219 | |
| +2,0% | %49,5 | 410 | |
| +2,0% | %54,7 | 236 | |
| +1,9% | %56,8 | 699 | |
| +1,8% | %52,4 | 273 |
Snapfire şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,4% | %54,0 | 309 | |
| +3,8% | %52,2 | 159 | |
| +3,1% | %55,7 | 61 | |
| +2,9% | %49,1 | 815 | |
| +2,8% | %55,3 | 620 | |
| +2,7% | %41,8 | 134 | |
| +2,6% | %54,1 | 379 | |
| +2,5% | %54,5 | 596 | |
| +2,3% | %49,4 | 1.538 | |
| +2,3% | %57,3 | 96 | |
| +2,3% | %50,6 | 530 | |
| +2,2% | %54,5 | 200 |
Snapfire kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,7% | %62,9 | 140 | |
| +3,4% | %52,1 | 353 | |
| +3,0% | %54,7 | 179 | |
| +3,0% | %52,8 | 651 | |
| +2,8% | %50,3 | 396 | |
| +2,8% | %51,7 | 234 | |
| +2,5% | %52,3 | 151 | |
| +2,5% | %50,0 | 154 | |
| +2,4% | %50,0 | 90 | |
| +2,4% | %52,1 | 785 | |
| +2,4% | %52,7 | 273 | |
| +2,3% | %53,2 | 1.327 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











