
Snapfire: Dota 2 counter ve build
Snapfire Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Snapfire buildi
Başlangıç
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- NÖBETÇİ GÖZ
- İzleyici ve Nöbetçi Gözler
Botlar
- 11 dkArcane Boots
- 32 dkGuardian Greaves
Oyun boyunca
- 3 dkMagic Wand
- 6 dkRing of Basilius
- 22 dkBlink Dagger
- 22 dkGlimmer Cape
- 25 dkForce Staff
- 25 dkKaya
Yetenekler
- +%60 Lil' Shredder Saldırı Hasarı %18+6 Atılan Mortimer Kisses %8225
- +2 Lil' Shredder Hedefi %1002 Firesnap Cookie Şarjı %020
- +2 Lil' Shredder Saldırısı %25+125 Kullanma Menzili %7515
- +70 Scatterblast Hasarı %29+30 Mortimer Kisses Yakma SBH'si %7110
Beceri sırası
- 7. svScatterblast
- 10. svFiresnap Cookie
- 15. svLil' Shredder
- Pozisyon 4: Destek%42
- Pozisyon 5: Tam Destek%29
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%22
Snapfire karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,0% | %56,3 | 1.070 | |
| +2,5% | %50,3 | 1.663 | |
| +2,1% | %54,8 | 641 | |
| +2,0% | %50,3 | 2.842 | |
| +2,0% | %51,8 | 1.065 | |
| +2,0% | %48,7 | 542 | |
| +1,7% | %51,5 | 1.362 | |
| +1,7% | %51,0 | 98 | |
| +1,7% | %53,1 | 3.796 | |
| +1,7% | %53,3 | 2.079 | |
| +1,7% | %55,0 | 6.287 | |
| +1,6% | %50,7 | 2.735 |
Snapfire şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,8% | %48,7 | 456 | |
| +4,3% | %55,0 | 278 | |
| +3,9% | %53,1 | 874 | |
| +3,8% | %53,5 | 1.174 | |
| +3,4% | %55,0 | 1.234 | |
| +3,4% | %57,7 | 499 | |
| +3,3% | %54,4 | 371 | |
| +2,8% | %58,0 | 1.352 | |
| +2,5% | %55,9 | 823 | |
| +2,3% | %52,4 | 1.776 | |
| +2,1% | %49,1 | 442 | |
| +1,9% | %48,1 | 3.560 |
Snapfire kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,3% | %59,9 | 357 | |
| +3,1% | %56,0 | 398 | |
| +3,0% | %47,7 | 858 | |
| +2,9% | %52,9 | 478 | |
| +2,6% | %53,2 | 1.352 | |
| +2,4% | %49,9 | 1.479 | |
| +2,3% | %52,6 | 532 | |
| +2,2% | %48,1 | 1.129 | |
| +2,2% | %53,8 | 2.575 | |
| +2,2% | %52,8 | 703 | |
| +2,1% | %50,2 | 880 | |
| +2,0% | %50,6 | 1.031 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











