
Enchantress: Dota 2 counter ve build
Enchantress Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Enchantress buildi
Başlangıç
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Magic Stick
- NÖBETÇİ GÖZ
- Circlet
Botlar
- 15 dkPower Treads
- 13 dkArcane Boots
- 14 dkTranquil Boots
Oyun boyunca
- 2 dkMagic Wand
Yetenekler
- +%6.5 Impetus Hasarı %79+80 Untouchable Saldırı Yavaşlatması %2125
- +9 Nature's Attendants Ruhu %49Enchantress ve Birimleri için +150 Sağlık/+25 Hasar %5120
- Enchantress ve Birimleri için +30 Saldırı Hızı %64+8 Nature's Attendants İyileştirmesi %3615
- Enchantress ve birimleri için +5 zırh %60Nature's Attendants Süresince +30 Hareket Hızı %4010
Beceri sırası
- 9. svImpetus
- 10. svEnchant
- 10. svNature's Attendants
- Pozisyon 5: Tam Destek%38
- Pozisyon 4: Destek%38
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%12
- Pozisyon 3: Yan Kulvar%11
Enchantress karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,6% | %55,8 | 330 | |
| +3,8% | %55,8 | 1.048 | |
| +3,7% | %51,6 | 564 | |
| +3,4% | %56,8 | 431 | |
| +3,1% | %56,5 | 3.333 | |
| +2,6% | %53,3 | 347 | |
| +2,6% | %54,3 | 916 | |
| +2,4% | %56,1 | 3.967 | |
| +2,3% | %57,1 | 5.557 | |
| +2,3% | %55,2 | 4.366 | |
| +2,2% | %57,0 | 1.415 | |
| +2,1% | %55,6 | 525 |
Enchantress şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,5% | %50,1 | 727 | |
| +3,7% | %46,4 | 3.284 | |
| +3,5% | %46,4 | 390 | |
| +3,4% | %55,6 | 385 | |
| +3,2% | %50,9 | 788 | |
| +2,9% | %50,9 | 3.437 | |
| +2,6% | %54,2 | 1.215 | |
| +2,6% | %50,2 | 1.467 | |
| +2,5% | %53,5 | 1.414 | |
| +2,4% | %54,7 | 453 | |
| +2,3% | %47,8 | 2.239 | |
| +2,1% | %50,5 | 1.068 |
Enchantress kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,5% | %54,9 | 709 | |
| +3,7% | %48,0 | 759 | |
| +3,2% | %50,6 | 336 | |
| +3,1% | %49,3 | 825 | |
| +3,1% | %49,7 | 2.082 | |
| +2,4% | %51,4 | 387 | |
| +2,3% | %50,1 | 599 | |
| +2,2% | %49,7 | 922 | |
| +2,0% | %49,6 | 840 | |
| +1,9% | %45,1 | 921 | |
| +1,8% | %48,4 | 1.472 | |
| +1,7% | %48,9 | 916 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











