
Enchantress: Dota 2 counter ve build
Enchantress Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Enchantress buildi
Başlangıç
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Magic Stick
- NÖBETÇİ GÖZ
- Circlet
Botlar
- 15 dkPower Treads
- 13 dkArcane Boots
- 14 dkTranquil Boots
Oyun boyunca
- 2 dkMagic Wand
Yetenekler
- +%6.5 Impetus Hasarı %79+80 Untouchable Saldırı Yavaşlatması %2125
- +9 Nature's Attendants Ruhu %49Enchantress ve Birimleri için +150 Sağlık/+25 Hasar %5120
- Enchantress ve Birimleri için +30 Saldırı Hızı %64+8 Nature's Attendants İyileştirmesi %3615
- Enchantress ve birimleri için +5 zırh %60Nature's Attendants Süresince +30 Hareket Hızı %4010
Beceri sırası
- 9. svImpetus
- 10. svEnchant
- 10. svNature's Attendants
- Pozisyon 5: Tam Destek%39
- Pozisyon 4: Destek%36
- Pozisyon 3: Yan Kulvar%12
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%12
Enchantress karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,6% | %58,9 | 1.286 | |
| +4,0% | %52,8 | 178 | |
| +3,8% | %56,5 | 338 | |
| +3,8% | %57,5 | 964 | |
| +3,4% | %57,1 | 732 | |
| +3,0% | %48,1 | 81 | |
| +2,9% | %58,8 | 882 | |
| +2,9% | %59,6 | 203 | |
| +2,7% | %54,7 | 373 | |
| +2,6% | %54,9 | 379 | |
| +2,6% | %58,4 | 2.144 | |
| +2,5% | %55,5 | 2.865 |
Enchantress şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,5% | %52,4 | 313 | |
| +4,3% | %57,4 | 462 | |
| +4,2% | %47,0 | 134 | |
| +4,0% | %46,6 | 1.235 | |
| +3,7% | %51,5 | 472 | |
| +3,7% | %51,5 | 1.229 | |
| +3,6% | %49,5 | 871 | |
| +3,5% | %52,4 | 716 | |
| +3,2% | %48,8 | 772 | |
| +3,1% | %51,8 | 226 | |
| +3,1% | %45,4 | 194 | |
| +3,1% | %49,2 | 622 |
Enchantress kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,8% | %54,3 | 324 | |
| +4,4% | %54,5 | 110 | |
| +4,4% | %52,1 | 234 | |
| +4,0% | %54,5 | 398 | |
| +3,9% | %47,7 | 302 | |
| +3,6% | %52,0 | 319 | |
| +3,1% | %51,9 | 1.404 | |
| +2,9% | %50,7 | 749 | |
| +2,8% | %49,0 | 257 | |
| +2,6% | %48,9 | 1.277 | |
| +2,6% | %47,9 | 353 | |
| +2,5% | %51,5 | 103 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











