
Venomancer: kontry i build w Dota 2
Venomancer w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Venomancer
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Circlet
- Sentry Ward
- Magic Stick
Buty
- 12 minArcane Boots
- 31 minGuardian Greaves
- 11 minTranquil Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 7 minUrn of Shadows
- 8 minRing of Basilius
- 18 minSpirit Vessel
Talenty
- Snakebite nie można rozproszyć 30%2.5x Plague Ward HP/Damage 70%25
- +100 pkt. obrażeń początkowych od Snakebite 41%-2 s czasu oczekiwania na Plague Ward 59%20
- +75 jedn. promienia roznoszenia się Noxious Plague 0%+10% spowolnienia z Poison Sting 100%15
- -5 s czasu oczekiwania na Venomous Gale 43%Poison Sting redukuje regenerację zdrowia o 15% 57%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Plague Ward
- poz. 10Venomous Gale
- poz. 14Snakebite
- Pozycja 4: Wsparcie46%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie41%
Silni przeciwko Venomancer
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 57,1% | 373 | |
| +3,3% | 56,1% | 565 | |
| +3,2% | 58,9% | 1019 | |
| +2,7% | 53,2% | 1096 | |
| +2,6% | 56,1% | 271 | |
| +2,6% | 60,0% | 80 | |
| +2,5% | 54,5% | 596 | |
| +2,5% | 53,1% | 1049 | |
| +2,4% | 59,1% | 247 | |
| +2,3% | 57,5% | 1049 | |
| +2,3% | 54,0% | 465 | |
| +2,1% | 55,3% | 320 |
Venomancer jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 55,1% | 414 | |
| +4,2% | 51,9% | 1197 | |
| +3,8% | 55,2% | 250 | |
| +3,6% | 60,0% | 70 | |
| +3,2% | 54,6% | 526 | |
| +3,0% | 55,7% | 404 | |
| +2,5% | 54,5% | 292 | |
| +2,4% | 47,6% | 515 | |
| +2,4% | 56,4% | 259 | |
| +2,3% | 49,5% | 549 | |
| +2,2% | 47,9% | 1472 | |
| +2,2% | 54,4% | 410 |
Z kim Venomancer jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 52,5% | 864 | |
| +3,4% | 53,8% | 266 | |
| +3,3% | 53,8% | 130 | |
| +3,3% | 50,0% | 222 | |
| +3,0% | 53,9% | 974 | |
| +2,5% | 50,0% | 308 | |
| +2,5% | 52,9% | 997 | |
| +2,4% | 51,8% | 922 | |
| +2,2% | 52,2% | 230 | |
| +2,0% | 48,0% | 244 | |
| +2,0% | 49,8% | 299 | |
| +2,0% | 45,2% | 84 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











