
Venomancer: kontry i build w Dota 2
Venomancer w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Venomancer
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Circlet
- Sentry Ward
- Magic Stick
Buty
- 12 minArcane Boots
- 31 minGuardian Greaves
- 11 minTranquil Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 7 minUrn of Shadows
- 8 minRing of Basilius
- 18 minSpirit Vessel
Talenty
- Snakebite nie można rozproszyć 30%2.5x Plague Ward HP/Damage 70%25
- +100 pkt. obrażeń początkowych od Snakebite 41%-2 s czasu oczekiwania na Plague Ward 59%20
- +75 jedn. promienia roznoszenia się Noxious Plague 0%+10% spowolnienia z Poison Sting 100%15
- -5 s czasu oczekiwania na Venomous Gale 43%Poison Sting redukuje regenerację zdrowia o 15% 57%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Plague Ward
- poz. 10Venomous Gale
- poz. 14Snakebite
- Pozycja 4: Wsparcie48%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie46%
Silni przeciwko Venomancer
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 52,9% | 342 | |
| +3,6% | 59,9% | 3515 | |
| +3,2% | 58,4% | 847 | |
| +2,4% | 54,4% | 669 | |
| +2,3% | 56,2% | 1086 | |
| +2,2% | 59,0% | 205 | |
| +2,2% | 51,4% | 1881 | |
| +2,1% | 53,1% | 4446 | |
| +2,1% | 53,2% | 827 | |
| +2,0% | 51,6% | 1262 | |
| +2,0% | 58,3% | 1024 | |
| +1,9% | 57,4% | 4624 |
Venomancer jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 47,8% | 301 | |
| +3,7% | 56,4% | 539 | |
| +3,6% | 48,1% | 3128 | |
| +3,4% | 57,4% | 993 | |
| +3,3% | 51,4% | 796 | |
| +3,3% | 51,0% | 860 | |
| +2,9% | 53,7% | 777 | |
| +2,8% | 55,8% | 154 | |
| +2,8% | 44,6% | 298 | |
| +2,8% | 50,8% | 4098 | |
| +2,5% | 47,9% | 2589 | |
| +2,5% | 50,2% | 3051 |
Z kim Venomancer jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 56,5% | 329 | |
| +2,9% | 50,8% | 899 | |
| +2,8% | 53,5% | 1401 | |
| +2,4% | 47,8% | 228 | |
| +2,1% | 46,6% | 701 | |
| +2,0% | 48,9% | 841 | |
| +1,8% | 52,1% | 2441 | |
| +1,8% | 52,2% | 3227 | |
| +1,8% | 49,7% | 782 | |
| +1,7% | 47,4% | 876 | |
| +1,7% | 55,8% | 251 | |
| +1,6% | 49,7% | 722 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











