
Venomancer: kontry i build w Dota 2
Venomancer w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Venomancer
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Circlet
- Sentry Ward
- Magic Stick
Buty
- 12 minArcane Boots
- 31 minGuardian Greaves
- 11 minTranquil Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 7 minUrn of Shadows
- 8 minRing of Basilius
- 18 minSpirit Vessel
Talenty
- Snakebite nie można rozproszyć 30%2.5x Plague Ward HP/Damage 70%25
- +100 pkt. obrażeń początkowych od Snakebite 41%-2 s czasu oczekiwania na Plague Ward 59%20
- +75 jedn. promienia roznoszenia się Noxious Plague 0%+10% spowolnienia z Poison Sting 100%15
- -5 s czasu oczekiwania na Venomous Gale 43%Poison Sting redukuje regenerację zdrowia o 15% 57%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Plague Ward
- poz. 10Venomous Gale
- poz. 14Snakebite
- Pozycja 4: Wsparcie50%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie44%
Silni przeciwko Venomancer
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 60,4% | 3487 | |
| +3,9% | 53,6% | 1501 | |
| +3,6% | 57,1% | 475 | |
| +3,3% | 53,6% | 2348 | |
| +3,0% | 49,9% | 393 | |
| +2,7% | 53,6% | 3511 | |
| +2,7% | 57,4% | 4499 | |
| +2,5% | 54,5% | 811 | |
| +2,4% | 51,5% | 1045 | |
| +2,4% | 54,2% | 871 | |
| +2,1% | 57,8% | 1112 | |
| +2,1% | 53,0% | 683 |
Venomancer jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 51,5% | 3770 | |
| +3,1% | 51,5% | 806 | |
| +2,5% | 56,5% | 1075 | |
| +2,5% | 54,9% | 3039 | |
| +2,4% | 51,7% | 1118 | |
| +2,4% | 50,9% | 1264 | |
| +2,3% | 48,1% | 2167 | |
| +2,0% | 51,3% | 2059 | |
| +2,0% | 49,2% | 4859 | |
| +2,0% | 49,3% | 1378 | |
| +1,9% | 49,2% | 5996 | |
| +1,9% | 51,1% | 2705 |
Z kim Venomancer jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 59,2% | 348 | |
| +2,9% | 49,8% | 804 | |
| +2,4% | 50,2% | 2152 | |
| +2,2% | 49,1% | 1031 | |
| +2,1% | 52,2% | 1447 | |
| +2,1% | 50,8% | 1666 | |
| +2,1% | 52,6% | 1545 | |
| +2,1% | 46,6% | 582 | |
| +2,0% | 50,1% | 966 | |
| +1,9% | 47,4% | 968 | |
| +1,7% | 48,5% | 462 | |
| +1,5% | 52,5% | 3141 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











