
Tusk: kontry i build w Dota 2
Tusk w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Tusk
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Buty
- 8 minTranquil Boots
- 12 minArcane Boots
- 13 minPhase Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 8 minRing of Basilius
- 18 minBlink Dagger
Talenty
- Odłamki z Ice Shards nakładają spowolnienie o 50% i zadają 110 pkt. obr./s 0%12% szansy na użycie Walrus Punch 100%25
- -6 s czasu oczekiwania na Snowball 73%+75% obrażeń krytycznych od Walrus Punch 27%20
- +325 pkt. zdrowia 37%+120 pkt. obrażeń od Snowball 63%15
- +2 s czasu trwania efektu z Tag Team 18%+0.75 s czasu trwania ogłuszenia z Walrus Punch 82%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Tag Team
- poz. 10Snowball
- poz. 14Ice Shards
- Pozycja 4: Wsparcie41%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie32%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka18%
Silni przeciwko Tusk
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 66,7% | 27 | |
| +4,8% | 58,6% | 203 | |
| +4,7% | 60,9% | 501 | |
| +4,6% | 54,1% | 37 | |
| +4,3% | 62,5% | 72 | |
| +3,9% | 59,9% | 142 | |
| +3,3% | 62,9% | 143 | |
| +3,2% | 58,9% | 151 | |
| +3,1% | 57,3% | 131 | |
| +3,0% | 59,3% | 140 | |
| +2,9% | 58,7% | 63 | |
| +2,7% | 54,7% | 201 |
Tusk jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 55,5% | 110 | |
| +4,0% | 52,2% | 297 | |
| +3,4% | 51,8% | 56 | |
| +3,3% | 49,0% | 449 | |
| +3,0% | 53,9% | 193 | |
| +2,9% | 49,6% | 123 | |
| +2,7% | 51,9% | 239 | |
| +2,6% | 47,8% | 209 | |
| +2,4% | 54,4% | 136 | |
| +2,3% | 48,2% | 83 | |
| +2,3% | 49,2% | 510 | |
| +2,2% | 46,2% | 292 |
Z kim Tusk jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 57,3% | 178 | |
| +4,2% | 50,7% | 136 | |
| +4,1% | 50,0% | 128 | |
| +3,5% | 44,5% | 339 | |
| +3,4% | 47,4% | 38 | |
| +3,3% | 46,2% | 199 | |
| +3,3% | 53,1% | 162 | |
| +2,8% | 48,3% | 149 | |
| +2,7% | 50,4% | 409 | |
| +2,4% | 51,3% | 224 | |
| +2,2% | 44,6% | 168 | |
| +2,2% | 46,7% | 90 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











