
Slark: kontry i build w Dota 2
Slark w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Slark
Start
- Tango
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Buty
- 7 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 13 minDiffusal Blade
- 16 minPerseverance
- 21 minShadow Blade
- 24 minAghanim's Scepter
- 29 minSilver Edge
- 31 minAghanim's Shard
- 32 minBlack King Bar
- 36 minEye of Skadi
Talenty
- +1.5 s czasu trwania Shadow Dance 44%+1 pkt. uzyskiwanej i kradzionej Zręczności za instancję Essence Shift 56%25
- +20 s czasu trwania Essence Shift 22%+100 jedn. szybkości ataku z Shadow Dance 79%20
- +70 pkt. obrażeń od Dark Pact 75%+30 pkt. regeneracji zdrowia podczas Shadow Dance 25%15
- -0.75 s czasu oczekiwania na Dark Pact 39%+0.5 s przywiązania z Pounce 61%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Dark Pact
- poz. 10Pounce
- poz. 15Saltwater Shiv
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka70%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka14%
Silni przeciwko Slark
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 55,3% | 544 | |
| +4,1% | 55,3% | 197 | |
| +3,9% | 66,7% | 150 | |
| +3,8% | 52,7% | 353 | |
| +3,6% | 53,9% | 954 | |
| +3,5% | 55,2% | 920 | |
| +3,4% | 52,6% | 536 | |
| +3,2% | 50,8% | 522 | |
| +3,0% | 54,1% | 1227 | |
| +2,9% | 50,5% | 376 | |
| +2,9% | 53,0% | 1314 | |
| +2,7% | 49,9% | 1914 |
Slark jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 68,0% | 25 | |
| +6,1% | 59,0% | 493 | |
| +5,2% | 57,1% | 380 | |
| +4,2% | 57,3% | 321 | |
| +4,0% | 53,8% | 877 | |
| +4,0% | 53,0% | 1570 | |
| +3,6% | 54,9% | 295 | |
| +3,4% | 52,7% | 1223 | |
| +3,4% | 51,5% | 468 | |
| +3,1% | 61,4% | 127 | |
| +2,8% | 57,8% | 393 | |
| +2,8% | 54,0% | 113 |
Z kim Slark jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 61,2% | 139 | |
| +5,3% | 56,9% | 202 | |
| +4,6% | 57,3% | 483 | |
| +4,6% | 56,0% | 252 | |
| +4,4% | 60,0% | 433 | |
| +4,2% | 55,1% | 332 | |
| +4,0% | 53,9% | 232 | |
| +3,2% | 55,7% | 718 | |
| +3,2% | 57,0% | 695 | |
| +2,5% | 54,3% | 341 | |
| +2,5% | 57,0% | 284 | |
| +2,5% | 51,4% | 810 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











