
Muerta: kontry a build v Dota 2
Muerta v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Muerta
Start
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Tango
- Magic Stick
- Magic Wand
- Quelling Blade
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minNull Talisman
- 5 minFalcon Blade
- 15 minMaelstrom
- 20 minMjollnir
- 21 minDragon Lance
- 25 minHurricane Pike
- 29 minBlack King Bar
- 31 minCrystalys
Talenty
- +20% k šanci na spuštění Gunslinger 91 %2 nabití Dead Shot 9 %25
- +2s k trvání Pierce the Veil 95 %+2 přízraky The Calling 6 %20
- +3.0% k regeneraci dle max. zdraví uvnitř The Calling 18 %+15 k inteligenci 82 %15
- +300 k dosahu Dead Shot 10 %+20 k rychlosti útoku 90 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Dead Shot
- úr. 10Gunslinger
- úr. 15The Calling
- Pozice 1: Bezpečná linka75 %
- Pozice 4: Support10 %
Silní proti Muerta
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +9,9% | 75,0 % | 68 | |
| +5,4% | 63,4 % | 164 | |
| +5,2% | 59,2 % | 417 | |
| +5,1% | 58,9 % | 158 | |
| +5,1% | 63,7 % | 256 | |
| +4,4% | 64,8 % | 142 | |
| +4,2% | 59,8 % | 117 | |
| +4,1% | 63,0 % | 138 | |
| +3,5% | 63,8 % | 58 | |
| +3,5% | 51,1 % | 235 | |
| +3,5% | 55,7 % | 336 | |
| +3,4% | 63,8 % | 80 |
Muerta je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,3% | 60,8 % | 130 | |
| +6,5% | 61,6 % | 99 | |
| +6,5% | 60,6 % | 221 | |
| +6,0% | 47,8 % | 46 | |
| +4,1% | 47,0 % | 151 | |
| +3,8% | 52,6 % | 363 | |
| +3,7% | 53,7 % | 162 | |
| +3,5% | 51,9 % | 1 507 | |
| +3,4% | 55,3 % | 170 | |
| +3,2% | 43,9 % | 132 | |
| +3,1% | 45,8 % | 96 | |
| +3,1% | 51,5 % | 489 |
S kým je Muerta silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,9% | 60,0 % | 285 | |
| +4,4% | 53,7 % | 216 | |
| +4,2% | 52,6 % | 329 | |
| +3,8% | 58,1 % | 86 | |
| +3,4% | 54,9 % | 344 | |
| +3,3% | 55,1 % | 138 | |
| +3,2% | 60,0 % | 185 | |
| +2,9% | 52,7 % | 224 | |
| +2,7% | 48,7 % | 199 | |
| +2,6% | 50,7 % | 580 | |
| +2,6% | 49,3 % | 505 | |
| +2,6% | 47,1 % | 104 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











