
Bloodseeker: Dota 2 counter ve build
Bloodseeker Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Bloodseeker buildi
Başlangıç
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
- Slippers of Agility
Botlar
- 8 dkPhase Boots
- 8 dkPower Treads
Oyun boyunca
- 2 dkMagic Wand
- 2 dkWraith Band
- 14 dkMaelstrom
- 19 dkMjollnir
- 24 dkSange and Yasha
- 26 dkBlack King Bar
- 31 dkSkull Basher
Yetenekler
- +3.0 sn Blood Rite Susturma Süresi %19+%15 Maks. Thirst Hareket Hızı %8125
- +400 Rupture Kullanma Menzili %56+15 Çeviklik %4420
- -%0.7 Bloodrage Maks. Sağlık SBH'si %66+100 Blood Rite Hasarı %3415
- +200 Sağlık %12+30 Bloodrage Saldırı Hızı %8810
Beceri sırası
- 10. svBloodrage
- 10. svBlood Rite
- 12. svThirst
- Pozisyon 1: Güvenli Kulvar%60
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%21
- Pozisyon 3: Yan Kulvar%15
Bloodseeker karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,5% | %54,5 | 391 | |
| +6,4% | %56,8 | 146 | |
| +6,0% | %54,0 | 276 | |
| +5,6% | %60,3 | 146 | |
| +4,4% | %45,2 | 1.109 | |
| +3,9% | %54,6 | 2.270 | |
| +3,7% | %50,5 | 380 | |
| +3,4% | %47,4 | 591 | |
| +3,3% | %50,3 | 947 | |
| +3,2% | %51,7 | 354 | |
| +3,0% | %44,7 | 1.328 | |
| +3,0% | %52,7 | 1.639 |
Bloodseeker şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,8% | %64,9 | 404 | |
| +6,6% | %63,0 | 530 | |
| +5,5% | %55,5 | 544 | |
| +5,4% | %59,0 | 429 | |
| +4,6% | %63,8 | 177 | |
| +4,0% | %56,7 | 150 | |
| +3,6% | %55,7 | 2.010 | |
| +3,4% | %57,2 | 533 | |
| +3,2% | %57,8 | 372 | |
| +3,1% | %56,3 | 213 | |
| +3,0% | %59,5 | 257 | |
| +3,0% | %59,2 | 1.216 |
Bloodseeker kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,0% | %60,6 | 188 | |
| +4,9% | %50,8 | 380 | |
| +4,6% | %57,2 | 381 | |
| +4,0% | %55,2 | 404 | |
| +3,9% | %55,8 | 1.658 | |
| +3,6% | %55,2 | 221 | |
| +3,3% | %54,1 | 764 | |
| +3,2% | %52,6 | 492 | |
| +3,2% | %48,7 | 230 | |
| +2,8% | %57,5 | 1.132 | |
| +2,8% | %60,0 | 1.443 | |
| +2,5% | %56,1 | 228 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











