
Sniper: kontry i build w Dota 2
Sniper w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Sniper
Start
- Tango
- Slippers of Agility
- Circlet
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Buty
- 8 minPower Treads
W trakcie gry
- 1 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 15 minMaelstrom
- 17 minDragon Lance
- 25 minHurricane Pike
- 25 minSpecialist's Array
- 26 minMjollnir
- 27 minShadow Blade
- 31 minCrystalys
Talenty
- -30 s czasu odnawiania ładunku Shrapnel 27%+50 jedn. maks. dystansu odrzucenia z Headshot 73%25
- +2 s czasu trwania Take Aim 69%+30% obrażeń od Shrapnel 31%20
- +45 jedn. szybkości ataku podczas Take Aim 69%+150 pkt. obrażeń z Assassinate 31%15
- +50 jedn. zasięgu ataku z pasywnego komponentu Take Aim 18%+30 pkt. obrażeń od Headshot 83%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Shrapnel
- poz. 10Headshot
- poz. 14Take Aim
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka61%
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka15%
- Pozycja 4: Wsparcie14%
Silni przeciwko Sniper
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 58,5% | 3535 | |
| +4,2% | 51,2% | 5078 | |
| +3,9% | 56,9% | 13 922 | |
| +3,0% | 52,5% | 2138 | |
| +2,5% | 50,5% | 828 | |
| +2,4% | 55,0% | 5497 | |
| +2,4% | 50,3% | 4670 | |
| +2,3% | 52,2% | 3046 | |
| +2,3% | 50,9% | 2652 | |
| +2,2% | 53,6% | 22 950 | |
| +2,2% | 52,8% | 12 610 | |
| +2,1% | 51,6% | 2649 |
Sniper jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 53,4% | 2136 | |
| +3,3% | 53,0% | 2597 | |
| +2,9% | 57,2% | 3899 | |
| +2,7% | 54,5% | 7474 | |
| +2,6% | 52,4% | 6481 | |
| +2,3% | 54,5% | 3444 | |
| +2,3% | 51,9% | 6865 | |
| +2,2% | 55,6% | 1914 | |
| +2,0% | 52,8% | 7793 | |
| +2,0% | 48,9% | 1408 | |
| +1,9% | 53,2% | 6297 | |
| +1,8% | 51,9% | 3243 |
Z kim Sniper jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 52,9% | 858 | |
| +2,1% | 52,3% | 16 243 | |
| +1,9% | 53,1% | 4668 | |
| +1,9% | 48,4% | 3073 | |
| +1,9% | 52,2% | 21 571 | |
| +1,8% | 50,8% | 5902 | |
| +1,7% | 53,9% | 7845 | |
| +1,6% | 51,8% | 1709 | |
| +1,4% | 53,5% | 8956 | |
| +1,3% | 52,5% | 13 356 | |
| +1,2% | 50,9% | 1317 | |
| +1,2% | 45,1% | 164 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











