
Sniper: kontry i build w Dota 2
Sniper w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Sniper
Start
- Tango
- Slippers of Agility
- Circlet
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Buty
- 8 minPower Treads
W trakcie gry
- 1 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 15 minMaelstrom
- 17 minDragon Lance
- 25 minHurricane Pike
- 25 minSpecialist's Array
- 26 minMjollnir
- 27 minShadow Blade
- 31 minCrystalys
Talenty
- -30 s czasu odnawiania ładunku Shrapnel 27%+50 jedn. maks. dystansu odrzucenia z Headshot 73%25
- +2 s czasu trwania Take Aim 69%+30% obrażeń od Shrapnel 31%20
- +45 jedn. szybkości ataku podczas Take Aim 69%+150 pkt. obrażeń z Assassinate 31%15
- +50 jedn. zasięgu ataku z pasywnego komponentu Take Aim 18%+30 pkt. obrażeń od Headshot 83%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Shrapnel
- poz. 10Headshot
- poz. 14Take Aim
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka63%
- Pozycja 4: Wsparcie15%
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka14%
Silni przeciwko Sniper
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 57,4% | 850 | |
| +4,6% | 52,5% | 5604 | |
| +4,0% | 57,5% | 11 981 | |
| +3,9% | 59,0% | 3278 | |
| +3,8% | 54,7% | 3784 | |
| +3,5% | 53,9% | 2065 | |
| +3,5% | 53,7% | 3176 | |
| +3,3% | 58,6% | 9568 | |
| +2,7% | 56,2% | 940 | |
| +2,4% | 54,0% | 18 388 | |
| +2,3% | 51,0% | 3651 | |
| +2,2% | 53,1% | 13 646 |
Sniper jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 54,5% | 1734 | |
| +3,5% | 50,2% | 2572 | |
| +2,7% | 50,7% | 8053 | |
| +2,7% | 49,6% | 1558 | |
| +2,4% | 48,7% | 5854 | |
| +2,3% | 52,9% | 1100 | |
| +2,2% | 50,0% | 12 062 | |
| +2,2% | 50,2% | 12 099 | |
| +2,1% | 55,0% | 5835 | |
| +2,1% | 55,5% | 2561 | |
| +2,0% | 51,6% | 2153 | |
| +2,0% | 53,0% | 2851 |
Z kim Sniper jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 60,0% | 515 | |
| +2,9% | 48,8% | 578 | |
| +2,8% | 51,5% | 12 087 | |
| +2,6% | 47,2% | 1504 | |
| +2,2% | 49,3% | 3872 | |
| +2,1% | 51,7% | 2754 | |
| +1,9% | 50,7% | 19 031 | |
| +1,8% | 51,6% | 1698 | |
| +1,8% | 49,0% | 5082 | |
| +1,5% | 52,9% | 4970 | |
| +1,5% | 52,3% | 7355 | |
| +1,5% | 52,1% | 10 972 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











