
Shadow Shaman: kontry i build w Dota 2
Shadow Shaman w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Shadow Shaman
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Observer i Sentry Wardy
- Sentry Ward
Buty
- 11 minArcane Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 19 minBlink Dagger
- 26 minAether Lens
- 29 minGlimmer Cape
- 30 minAghanim's Shard
- 36 minAghanim's Scepter
Talenty
- +250 pkt. obrażeń od Ether Shock 36%+1 celów ataku wardów 64%25
- +1.5 s czasu trwania Shackles 74%+50% maks. zdrowia wężowych stróżów 27%20
- +160 jedn. zasięgu ataku wężowych stróżów 31%Hex nakłada efekt złamania 69%15
- +170 pkt. całkowitych obrażeń od Shackles 84%+1.75 pkt. regeneracji many 17%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Shackles
- poz. 12Hex
- poz. 15Ether Shock
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie65%
- Pozycja 4: Wsparcie33%
Silni przeciwko Shadow Shaman
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 56,1% | 2699 | |
| +3,4% | 49,5% | 1203 | |
| +2,5% | 53,7% | 2055 | |
| +2,5% | 51,5% | 200 | |
| +2,4% | 49,2% | 630 | |
| +2,3% | 47,5% | 2543 | |
| +2,3% | 45,2% | 429 | |
| +2,2% | 48,2% | 571 | |
| +2,1% | 49,4% | 544 | |
| +1,9% | 44,7% | 309 | |
| +1,9% | 53,2% | 909 | |
| +1,8% | 45,3% | 876 |
Shadow Shaman jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 59,0% | 1188 | |
| +3,9% | 58,3% | 782 | |
| +3,4% | 59,7% | 1290 | |
| +2,8% | 59,6% | 492 | |
| +2,6% | 51,7% | 1273 | |
| +2,4% | 53,7% | 1640 | |
| +2,2% | 66,3% | 86 | |
| +2,2% | 52,4% | 2732 | |
| +2,0% | 52,8% | 2060 | |
| +1,8% | 57,3% | 1146 | |
| +1,8% | 56,4% | 1600 | |
| +1,8% | 53,3% | 2267 |
Z kim Shadow Shaman jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 46,9% | 113 | |
| +3,9% | 53,6% | 1011 | |
| +2,8% | 54,7% | 552 | |
| +2,6% | 51,8% | 398 | |
| +2,4% | 53,7% | 451 | |
| +2,4% | 52,6% | 538 | |
| +2,4% | 55,4% | 370 | |
| +2,3% | 53,2% | 870 | |
| +2,2% | 53,8% | 1188 | |
| +2,2% | 51,3% | 922 | |
| +2,1% | 54,6% | 1250 | |
| +2,1% | 54,3% | 547 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











