
Outworld Destroyer: kontry i build w Dota 2
Outworld Destroyer w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Outworld Destroyer
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Faerie Fire
- Observer Ward
Buty
- 8 minPower Treads
W trakcie gry
- 1 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 14 minWitch Blade
- 18 minBlink Dagger
- 26 minHurricane Pike
- 31 minBlack King Bar
- 32 minAghanim's Scepter
Talenty
- +1.5% obrażeń od Arcane Orb 38%-60 s czasu oczekiwania na Sanity's Eclipse 62%25
- -10 s czasu oczekiwania na Objurgation 0%+12% kradzieży pojemności many z Astral Imprisonment 100%20
- +5% przywracanej many z Essence Flux 0%+0.8% obecnej many jako szybkość ruchu 100%15
- +100 jedn. zasięgu rzutu Astral Imprisonment 35%+200 pkt. many 65%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Astral Imprisonment
- poz. 10Arcane Orb
- poz. 15Objurgation
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka96%
Silni przeciwko Outworld Destroyer
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 55,1% | 2592 | |
| +5,0% | 56,2% | 363 | |
| +4,9% | 52,5% | 539 | |
| +4,8% | 58,0% | 429 | |
| +4,7% | 50,3% | 873 | |
| +4,2% | 51,8% | 282 | |
| +4,1% | 48,3% | 495 | |
| +4,0% | 53,1% | 2539 | |
| +3,9% | 46,8% | 1217 | |
| +3,7% | 55,1% | 1039 | |
| +3,6% | 53,5% | 995 | |
| +3,4% | 58,9% | 302 |
Outworld Destroyer jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 60,9% | 87 | |
| +4,4% | 58,8% | 342 | |
| +4,2% | 56,0% | 582 | |
| +3,9% | 59,3% | 1675 | |
| +3,8% | 56,7% | 1167 | |
| +3,6% | 57,4% | 2238 | |
| +3,6% | 58,3% | 1034 | |
| +3,4% | 60,6% | 1295 | |
| +3,3% | 58,0% | 808 | |
| +2,9% | 61,3% | 1407 | |
| +2,7% | 57,8% | 3561 | |
| +2,7% | 61,0% | 374 |
Z kim Outworld Destroyer jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 55,0% | 903 | |
| +3,3% | 62,6% | 1008 | |
| +2,7% | 54,9% | 384 | |
| +2,6% | 56,2% | 851 | |
| +2,4% | 52,2% | 1414 | |
| +2,2% | 53,3% | 836 | |
| +1,9% | 55,7% | 1909 | |
| +1,8% | 54,6% | 2103 | |
| +1,7% | 51,0% | 674 | |
| +1,7% | 51,4% | 391 | |
| +1,7% | 55,8% | 2065 | |
| +1,6% | 56,2% | 625 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











