
Lycan: kontry i build w Dota 2
Lycan w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Lycan
Start
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Tango
- Magic Stick
- Sage's Mask
Buty
- 15 minPower Treads
- 43 minBoots of Travel
W trakcie gry
- 8 minHelm of the Dominator
- 15 minHelm of the Overlord
Talenty
- -25% bazowego czasu ataku dla wilków z Summon Wolves 39%Howl redukuje całkowite obrażenia od ataku 61%25
- +7 s czasu trwania Shapeshift 33%+25% obrażeń z Feral Impulse 67%20
- +375 pkt. zdrowia przyzywanych wilków 33%-15 s czasu oczekiwania na Shapeshift 67%15
- +3 pkt. redukcji pancerza z Howl 32%+14 pkt. obrażeń dla wilków 68%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Summon Wolves
- poz. 10Feral Impulse
- poz. 15Howl
- Pozycja 3: Trudna ścieżka84%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka12%
Silni przeciwko Lycan
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +7,4% | 53,6% | 166 | |
| +6,6% | 55,4% | 222 | |
| +5,4% | 51,7% | 207 | |
| +4,9% | 56,0% | 736 | |
| +4,9% | 60,4% | 111 | |
| +4,8% | 57,0% | 214 | |
| +4,3% | 56,1% | 221 | |
| +4,3% | 55,4% | 762 | |
| +4,0% | 54,4% | 204 | |
| +3,3% | 52,7% | 294 | |
| +3,2% | 56,3% | 609 | |
| +3,1% | 54,1% | 549 |
Lycan jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 54,1% | 111 | |
| +5,7% | 57,4% | 850 | |
| +5,6% | 52,1% | 459 | |
| +5,1% | 62,6% | 139 | |
| +4,6% | 55,4% | 177 | |
| +4,5% | 59,5% | 306 | |
| +4,4% | 55,1% | 207 | |
| +4,3% | 57,9% | 202 | |
| +4,3% | 50,1% | 629 | |
| +4,1% | 58,9% | 326 | |
| +3,4% | 54,4% | 215 | |
| +3,2% | 54,0% | 137 |
Z kim Lycan jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 51,4% | 181 | |
| +4,2% | 55,6% | 124 | |
| +4,0% | 54,5% | 266 | |
| +3,7% | 52,4% | 334 | |
| +3,7% | 57,1% | 154 | |
| +3,5% | 53,7% | 436 | |
| +3,5% | 55,1% | 615 | |
| +3,2% | 51,5% | 295 | |
| +3,1% | 52,8% | 250 | |
| +3,1% | 53,5% | 488 | |
| +2,9% | 54,8% | 166 | |
| +2,9% | 46,7% | 422 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











