
Brewmaster: kontry i build w Dota 2
Brewmaster w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Brewmaster
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
Buty
- 10 minPhase Boots
- 35 minBoots of Travel
- 14 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 4 minUrn of Shadows
- 12 minHand of Midas
- 12 minSpirit Vessel
- 18 minRadiance
- 22 minAghanim's Scepter
- 24 minBlink Dagger
Talenty
- 1.5-krotne premie do postaw z Drunken Brawler 0%Cinder Brew nakłada przerażenie przy zapłonie 100%25
- -12 s czasu oczekiwania na Primal Split 0%+110 jedn. szybkości ataku 100%20
- +40% obrażeń/czasu trwania Cinder Brew 11%+600 pkt. zdrowia dla warzątek 89%15
- +13 pkt. bazowych obrażeń dla warzątek 100%+2 i 1 s czasu podchmielenia i przedłużenia czasu trwania z Drunken Brawler 0%10
Kolejność umiejętności
- poz. 9Cinder Brew
- poz. 10Drunken Brawler
- poz. 12Thunder Clap
- Pozycja 3: Trudna ścieżka92%
Silni przeciwko Brewmaster
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 56,3% | 96 | |
| +5,8% | 60,5% | 129 | |
| +5,6% | 58,5% | 94 | |
| +5,2% | 52,0% | 298 | |
| +4,8% | 55,9% | 653 | |
| +4,7% | 50,9% | 768 | |
| +4,4% | 52,3% | 698 | |
| +4,3% | 55,5% | 838 | |
| +4,3% | 52,7% | 311 | |
| +3,7% | 51,8% | 83 | |
| +3,6% | 48,5% | 452 | |
| +3,6% | 50,7% | 300 |
Brewmaster jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 61,3% | 300 | |
| +5,9% | 60,8% | 293 | |
| +5,2% | 61,2% | 358 | |
| +4,3% | 56,9% | 858 | |
| +4,3% | 56,1% | 221 | |
| +4,1% | 58,9% | 348 | |
| +3,7% | 53,0% | 457 | |
| +3,5% | 59,4% | 96 | |
| +3,4% | 56,7% | 289 | |
| +3,2% | 57,7% | 579 | |
| +3,0% | 55,4% | 444 | |
| +3,0% | 61,2% | 224 |
Z kim Brewmaster jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 62,8% | 231 | |
| +5,2% | 53,1% | 256 | |
| +5,0% | 61,3% | 225 | |
| +4,2% | 57,4% | 54 | |
| +4,1% | 59,4% | 217 | |
| +4,0% | 57,9% | 195 | |
| +3,6% | 56,7% | 233 | |
| +3,5% | 56,5% | 230 | |
| +3,5% | 62,1% | 87 | |
| +3,5% | 58,4% | 433 | |
| +3,5% | 61,6% | 268 | |
| +3,5% | 57,9% | 642 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











