
Arc Warden: kontry i build w Dota 2
Arc Warden w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Arc Warden
Start
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Tango
- Observer Ward
Buty
- 24 minBoots of Travel
- 45 minBoots of Travel 2
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
- 8 minHand of Midas
- 14 minMaelstrom
- 20 minMjollnir
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minDragon Lance
- 28 minManta Style
- 31 minBloodthorn
Talenty
- +1.0 pkt. premii do wszystkich atrybutów z Runic Infusion 82%+240 pkt. obrażeń od Spark Wraith 18%25
- +30 s do czasu trwania Spark Wraith 4%-4 s czasu oczekiwania na Magnetic Field 96%20
- +20% spowolnienia z Flux 33%+25 jedn. szybkości ataku z Magnetic Field 67%15
Kolejność umiejętności
- poz. 7Spark Wraith
- poz. 10Flux
- poz. 15Magnetic Field
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka91%
Silni przeciwko Arc Warden
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +10,5% | 63,2% | 383 | |
| +9,1% | 56,4% | 624 | |
| +4,0% | 53,1% | 273 | |
| +3,6% | 49,5% | 582 | |
| +3,5% | 52,7% | 2505 | |
| +3,3% | 49,0% | 657 | |
| +3,2% | 51,3% | 2117 | |
| +2,6% | 48,1% | 750 | |
| +2,6% | 44,4% | 708 | |
| +2,4% | 45,6% | 193 | |
| +2,2% | 50,4% | 351 | |
| +2,1% | 47,4% | 209 |
Arc Warden jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 60,6% | 1203 | |
| +4,4% | 58,5% | 3535 | |
| +4,2% | 56,8% | 1179 | |
| +4,0% | 60,0% | 580 | |
| +4,0% | 61,6% | 581 | |
| +3,7% | 61,7% | 592 | |
| +3,4% | 59,9% | 675 | |
| +3,3% | 59,9% | 387 | |
| +2,9% | 55,6% | 705 | |
| +2,8% | 60,0% | 405 | |
| +2,8% | 57,1% | 382 | |
| +2,8% | 54,8% | 2327 |
Z kim Arc Warden jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 59,1% | 486 | |
| +4,2% | 58,2% | 402 | |
| +3,4% | 58,7% | 1432 | |
| +3,1% | 56,7% | 970 | |
| +2,7% | 51,7% | 242 | |
| +2,6% | 51,7% | 317 | |
| +2,5% | 54,0% | 557 | |
| +2,3% | 51,8% | 1437 | |
| +2,1% | 53,6% | 895 | |
| +2,1% | 58,7% | 555 | |
| +2,0% | 53,0% | 300 | |
| +1,9% | 52,0% | 306 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











