
Arc Warden: kontry i build w Dota 2
Arc Warden w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Arc Warden
Start
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Tango
- Observer Ward
Buty
- 24 minBoots of Travel
- 45 minBoots of Travel 2
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
- 8 minHand of Midas
- 14 minMaelstrom
- 20 minMjollnir
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minDragon Lance
- 28 minManta Style
- 31 minBloodthorn
Talenty
- +1.0 pkt. premii do wszystkich atrybutów z Runic Infusion 82%+240 pkt. obrażeń od Spark Wraith 18%25
- +30 s do czasu trwania Spark Wraith 4%-4 s czasu oczekiwania na Magnetic Field 96%20
- +20% spowolnienia z Flux 33%+25 jedn. szybkości ataku z Magnetic Field 67%15
Kolejność umiejętności
- poz. 7Spark Wraith
- poz. 10Flux
- poz. 15Magnetic Field
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka90%
Silni przeciwko Arc Warden
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +8,7% | 54,0% | 163 | |
| +7,7% | 59,1% | 132 | |
| +5,2% | 59,2% | 201 | |
| +5,1% | 53,3% | 257 | |
| +4,6% | 58,1% | 117 | |
| +4,6% | 56,5% | 131 | |
| +4,5% | 50,6% | 407 | |
| +4,3% | 51,9% | 721 | |
| +3,9% | 49,3% | 146 | |
| +3,1% | 45,9% | 61 | |
| +2,9% | 43,9% | 319 | |
| +2,9% | 47,8% | 527 |
Arc Warden jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 67,5% | 200 | |
| +5,4% | 63,4% | 164 | |
| +4,0% | 58,8% | 473 | |
| +3,8% | 60,2% | 585 | |
| +3,6% | 53,5% | 995 | |
| +3,3% | 55,8% | 972 | |
| +3,3% | 56,6% | 686 | |
| +3,3% | 63,0% | 330 | |
| +3,2% | 57,5% | 424 | |
| +3,1% | 56,5% | 490 | |
| +3,0% | 61,9% | 286 | |
| +2,9% | 61,0% | 105 |
Z kim Arc Warden jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 61,0% | 408 | |
| +4,4% | 56,2% | 299 | |
| +4,0% | 59,7% | 77 | |
| +3,5% | 61,5% | 262 | |
| +3,3% | 54,9% | 268 | |
| +3,1% | 56,4% | 234 | |
| +3,1% | 54,6% | 366 | |
| +2,9% | 56,7% | 120 | |
| +2,7% | 55,9% | 254 | |
| +2,6% | 60,6% | 99 | |
| +2,6% | 60,8% | 370 | |
| +2,5% | 53,3% | 105 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











