
Crystal Maiden: kontry a build v Dota 2
Crystal Maiden v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Crystal Maiden
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Enchanted Mango
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 8 minTranquil Boots
Během hry
- 3 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 5 minWind Lace
- 8 minInfused Raindrops
- 18 minAghanim's Shard
- 22 minBlink Dagger
- 22 minGlimmer Cape
- 24 minForce Staff
- 35 minBlack King Bar
- 36 minAghanim's Scepter
Talenty
- +1.0s k trvání Frostbite 62 %+300 k poškození Crystal Nova 38 %25
- +20% ke spotřebované maně na štít Glacial Guard 0 %+50 k poškození kusu ledu Freezing Field 100 %20
- +100 k dosahu Frostbite 71 %-4.5s z cooldownu Crystal Nova 29 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Frostbite
- úr. 12Arcane Aura
- úr. 15Crystal Nova
- Pozice 5: Hard Support74 %
- Pozice 4: Support24 %
Silní proti Crystal Maiden
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 55,1 % | 2 458 | |
| +3,5% | 53,8 % | 3 164 | |
| +3,4% | 50,6 % | 160 | |
| +3,3% | 47,6 % | 2 113 | |
| +2,8% | 54,8 % | 13 405 | |
| +2,8% | 53,7 % | 1 953 | |
| +2,6% | 50,9 % | 15 620 | |
| +2,4% | 48,0 % | 1 862 | |
| +2,1% | 42,7 % | 6 015 | |
| +2,0% | 53,5 % | 1 151 | |
| +1,8% | 51,0 % | 17 564 | |
| +1,7% | 49,8 % | 2 362 |
Crystal Maiden je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 51,2 % | 691 | |
| +4,7% | 54,8 % | 540 | |
| +4,6% | 58,9 % | 1 286 | |
| +3,9% | 51,1 % | 5 724 | |
| +3,0% | 52,1 % | 5 203 | |
| +2,8% | 54,7 % | 4 098 | |
| +2,5% | 52,1 % | 1 065 | |
| +2,5% | 51,8 % | 1 092 | |
| +2,5% | 54,1 % | 3 752 | |
| +2,4% | 54,5 % | 1 333 | |
| +2,2% | 52,4 % | 4 225 | |
| +2,1% | 52,6 % | 2 031 |
S kým je Crystal Maiden silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 54,3 % | 1 435 | |
| +2,9% | 57,1 % | 2 914 | |
| +2,4% | 52,8 % | 2 101 | |
| +2,4% | 53,9 % | 1 676 | |
| +2,3% | 55,5 % | 1 529 | |
| +2,1% | 51,1 % | 3 862 | |
| +1,9% | 55,8 % | 7 958 | |
| +1,9% | 54,8 % | 836 | |
| +1,7% | 51,9 % | 1 202 | |
| +1,6% | 53,9 % | 5 246 | |
| +1,6% | 51,2 % | 9 117 | |
| +1,5% | 50,3 % | 1 954 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











