
Веномансер (Venomancer): контрпіки та збірка в Dota 2
Веномансер (Venomancer) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Веномансер (Venomancer)
Старт
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Circlet
- Sentry Ward
- Magic Stick
Чоботи
- 12 хвArcane Boots
- 31 хвGuardian Greaves
- 11 хвTranquil Boots
Протягом гри
- 3 хвMagic Wand
- 7 хвUrn of Shadows
- 8 хвRing of Basilius
- 18 хвSpirit Vessel
Таланти
- Укус змії не розвіюється 30%×2.5 шкоди і здоров’я Чумного варда 70%25
- +100 до початкової шкоди Укусу змії 41%-2 с зарядки Чумного варда 59%20
- +75 до радіуса поширення Згубної пошесті 0%+10% сповільнення Отруйним жалом 100%15
- -5 с зарядки Отруйного подиху 43%15% зменшення реген. здоров’я Отруйним жалом 57%10
Прокачування
- 8 рів.Чумний вард
- 10 рів.Отруйний подих
- 14 рів.Укус змії
- Позиція 4: підтримка46%
- Позиція 5: повна підтримка41%
Хто сильний проти Venomancer
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 57,1% | 373 | |
| +3,3% | 56,1% | 565 | |
| +3,2% | 58,9% | 1 019 | |
| +2,7% | 53,2% | 1 096 | |
| +2,6% | 56,1% | 271 | |
| +2,6% | 60,0% | 80 | |
| +2,5% | 54,5% | 596 | |
| +2,5% | 53,1% | 1 049 | |
| +2,4% | 59,1% | 247 | |
| +2,3% | 57,5% | 1 049 | |
| +2,3% | 54,0% | 465 | |
| +2,1% | 55,3% | 320 |
Проти кого сильний Venomancer
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 55,1% | 414 | |
| +4,2% | 51,9% | 1 197 | |
| +3,8% | 55,2% | 250 | |
| +3,6% | 60,0% | 70 | |
| +3,2% | 54,6% | 526 | |
| +3,0% | 55,7% | 404 | |
| +2,5% | 54,5% | 292 | |
| +2,4% | 47,6% | 515 | |
| +2,4% | 56,4% | 259 | |
| +2,3% | 49,5% | 549 | |
| +2,2% | 47,9% | 1 472 | |
| +2,2% | 54,4% | 410 |
З ким Venomancer сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 52,5% | 864 | |
| +3,4% | 53,8% | 266 | |
| +3,3% | 53,8% | 130 | |
| +3,3% | 50,0% | 222 | |
| +3,0% | 53,9% | 974 | |
| +2,5% | 50,0% | 308 | |
| +2,5% | 52,9% | 997 | |
| +2,4% | 51,8% | 922 | |
| +2,2% | 52,2% | 230 | |
| +2,0% | 48,0% | 244 | |
| +2,0% | 49,8% | 299 | |
| +2,0% | 45,2% | 84 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











