
Веномансер (Venomancer): контрпіки та збірка в Dota 2
Веномансер (Venomancer) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Веномансер (Venomancer)
Старт
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Circlet
- Sentry Ward
- Magic Stick
Чоботи
- 12 хвArcane Boots
- 31 хвGuardian Greaves
- 11 хвTranquil Boots
Протягом гри
- 3 хвMagic Wand
- 7 хвUrn of Shadows
- 8 хвRing of Basilius
- 18 хвSpirit Vessel
Таланти
- Укус змії не розвіюється 30%×2.5 шкоди і здоров’я Чумного варда 70%25
- +100 до початкової шкоди Укусу змії 41%-2 с зарядки Чумного варда 59%20
- +75 до радіуса поширення Згубної пошесті 0%+10% сповільнення Отруйним жалом 100%15
- -5 с зарядки Отруйного подиху 43%15% зменшення реген. здоров’я Отруйним жалом 57%10
Прокачування
- 8 рів.Чумний вард
- 10 рів.Отруйний подих
- 14 рів.Укус змії
- Позиція 4: підтримка48%
- Позиція 5: повна підтримка46%
Хто сильний проти Venomancer
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 52,9% | 342 | |
| +3,6% | 59,9% | 3 515 | |
| +3,2% | 58,4% | 847 | |
| +2,4% | 54,4% | 669 | |
| +2,3% | 56,2% | 1 086 | |
| +2,2% | 59,0% | 205 | |
| +2,2% | 51,4% | 1 881 | |
| +2,1% | 53,1% | 4 446 | |
| +2,1% | 53,2% | 827 | |
| +2,0% | 51,6% | 1 262 | |
| +2,0% | 58,3% | 1 024 | |
| +1,9% | 57,4% | 4 624 |
Проти кого сильний Venomancer
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 47,8% | 301 | |
| +3,7% | 56,4% | 539 | |
| +3,6% | 48,1% | 3 128 | |
| +3,4% | 57,4% | 993 | |
| +3,3% | 51,4% | 796 | |
| +3,3% | 51,0% | 860 | |
| +2,9% | 53,7% | 777 | |
| +2,8% | 55,8% | 154 | |
| +2,8% | 44,6% | 298 | |
| +2,8% | 50,8% | 4 098 | |
| +2,5% | 47,9% | 2 589 | |
| +2,5% | 50,2% | 3 051 |
З ким Venomancer сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 56,5% | 329 | |
| +2,9% | 50,8% | 899 | |
| +2,8% | 53,5% | 1 401 | |
| +2,4% | 47,8% | 228 | |
| +2,1% | 46,6% | 701 | |
| +2,0% | 48,9% | 841 | |
| +1,8% | 52,1% | 2 441 | |
| +1,8% | 52,2% | 3 227 | |
| +1,8% | 49,7% | 782 | |
| +1,7% | 47,4% | 876 | |
| +1,7% | 55,8% | 251 | |
| +1,6% | 49,7% | 722 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











