
Сларк (Slark): контрпіки та збірка в Dota 2
Сларк (Slark) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Сларк (Slark)
Старт
- Tango
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Чоботи
- 7 хвPower Treads
Протягом гри
- 2 хвMagic Wand
- 2 хвWraith Band
- 13 хвDiffusal Blade
- 16 хвPerseverance
- 21 хвShadow Blade
- 24 хвAghanim's Scepter
- 29 хвSilver Edge
- 31 хвAghanim's Shard
- 32 хвBlack King Bar
- 36 хвEye of Skadi
Таланти
- +1.5 с до дії Танцю тіней 44%+1 до отрим./викрад. спритності за Перетворення субстанцій 56%25
- +20 с до дії Перетворення субстанцій 22%+100 до швидкості атаки від Танцю тіней 79%20
- +70 до шкоди Темної угоди 75%+30 до регенерації від Танцю тіней 25%15
- -0.75 с зарядки Темної угоди 39%+0.5 с до дії прив’язі Наскоком 61%10
Прокачування
- 7 рів.Темна угода
- 10 рів.Наскок
- 15 рів.Солонуватий тесак
- Позиція 1: кері70%
- Позиція 2: мід14%
Хто сильний проти Slark
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 55,3% | 544 | |
| +4,1% | 55,3% | 197 | |
| +3,9% | 66,7% | 150 | |
| +3,8% | 52,7% | 353 | |
| +3,6% | 53,9% | 954 | |
| +3,5% | 55,2% | 920 | |
| +3,4% | 52,6% | 536 | |
| +3,2% | 50,8% | 522 | |
| +3,0% | 54,1% | 1 227 | |
| +2,9% | 50,5% | 376 | |
| +2,9% | 53,0% | 1 314 | |
| +2,7% | 49,9% | 1 914 |
Проти кого сильний Slark
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 68,0% | 25 | |
| +6,1% | 59,0% | 493 | |
| +5,2% | 57,1% | 380 | |
| +4,2% | 57,3% | 321 | |
| +4,0% | 53,8% | 877 | |
| +4,0% | 53,0% | 1 570 | |
| +3,6% | 54,9% | 295 | |
| +3,4% | 52,7% | 1 223 | |
| +3,4% | 51,5% | 468 | |
| +3,1% | 61,4% | 127 | |
| +2,8% | 57,8% | 393 | |
| +2,8% | 54,0% | 113 |
З ким Slark сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 61,2% | 139 | |
| +5,3% | 56,9% | 202 | |
| +4,6% | 57,3% | 483 | |
| +4,6% | 56,0% | 252 | |
| +4,4% | 60,0% | 433 | |
| +4,2% | 55,1% | 332 | |
| +4,0% | 53,9% | 232 | |
| +3,2% | 55,7% | 718 | |
| +3,2% | 57,0% | 695 | |
| +2,5% | 54,3% | 341 | |
| +2,5% | 57,0% | 284 | |
| +2,5% | 51,4% | 810 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











