
Sniper: Dota 2 counter ve build
Sniper Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Sniper buildi
Başlangıç
- Tango
- Slippers of Agility
- Circlet
- Iron Branch
- Faerie Fire
- İZLEYİCİ GÖZ
Botlar
- 8 dkPower Treads
Oyun boyunca
- 1 dkWraith Band
- 3 dkMagic Wand
- 15 dkMaelstrom
- 17 dkDragon Lance
- 25 dkHurricane Pike
- 25 dkSpecialist's Array
- 26 dkMjollnir
- 27 dkShadow Blade
- 31 dkCrystalys
Yetenekler
- -30 sn Shrapnel Şarj Yenileme Süresi %27+50 Maks. Headshot Geri İtme Mesafesi %7325
- +2 sn Take Aim Süresi %69+%30 Shrapnel Hasarı %3120
- Take Aim Süresinde +45 Saldırı Hızı %69+150 Assassinate Hasarı %3115
- +50 Take Aim Pasif Saldırı Menzili %18+30 Headshot Hasarı %8310
Beceri sırası
- 8. svShrapnel
- 10. svHeadshot
- 14. svTake Aim
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%71
- Pozisyon 1: Güvenli Kulvar%13
- Pozisyon 4: Destek%11
Sniper karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,4% | %55,6 | 1.193 | |
| +4,8% | %63,0 | 189 | |
| +4,2% | %56,7 | 707 | |
| +4,1% | %58,6 | 1.069 | |
| +4,1% | %58,8 | 879 | |
| +3,8% | %60,2 | 585 | |
| +3,7% | %56,4 | 537 | |
| +3,6% | %57,4 | 493 | |
| +3,5% | %58,4 | 466 | |
| +3,3% | %59,3 | 1.717 | |
| +3,2% | %55,3 | 959 | |
| +3,1% | %57,4 | 1.693 |
Sniper şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,1% | %56,5 | 391 | |
| +3,6% | %50,4 | 248 | |
| +3,4% | %47,1 | 365 | |
| +3,3% | %52,5 | 488 | |
| +3,2% | %56,4 | 606 | |
| +3,1% | %55,4 | 831 | |
| +3,0% | %53,6 | 261 | |
| +2,8% | %54,2 | 618 | |
| +2,6% | %49,0 | 672 | |
| +2,5% | %50,9 | 1.068 | |
| +2,5% | %54,6 | 800 | |
| +2,4% | %50,7 | 2.048 |
Sniper kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,5% | %52,7 | 1.612 | |
| +3,2% | %53,5 | 529 | |
| +3,1% | %54,0 | 1.352 | |
| +3,1% | %44,4 | 99 | |
| +2,9% | %48,8 | 1.582 | |
| +2,6% | %49,8 | 3.723 | |
| +2,3% | %54,1 | 296 | |
| +2,1% | %50,4 | 1.493 | |
| +2,0% | %50,9 | 1.003 | |
| +1,9% | %57,1 | 77 | |
| +1,8% | %48,0 | 488 | |
| +1,7% | %49,9 | 1.221 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











