
Sniper: Dota 2 counter ve build
Sniper Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Sniper buildi
Başlangıç
- Tango
- Slippers of Agility
- Circlet
- Iron Branch
- Faerie Fire
- İZLEYİCİ GÖZ
Botlar
- 8 dkPower Treads
Oyun boyunca
- 1 dkWraith Band
- 3 dkMagic Wand
- 15 dkMaelstrom
- 17 dkDragon Lance
- 25 dkHurricane Pike
- 25 dkSpecialist's Array
- 26 dkMjollnir
- 27 dkShadow Blade
- 31 dkCrystalys
Yetenekler
- -30 sn Shrapnel Şarj Yenileme Süresi %27+50 Maks. Headshot Geri İtme Mesafesi %7325
- +2 sn Take Aim Süresi %69+%30 Shrapnel Hasarı %3120
- Take Aim Süresinde +45 Saldırı Hızı %69+150 Assassinate Hasarı %3115
- +50 Take Aim Pasif Saldırı Menzili %18+30 Headshot Hasarı %8310
Beceri sırası
- 8. svShrapnel
- 10. svHeadshot
- 14. svTake Aim
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%61
- Pozisyon 1: Güvenli Kulvar%15
- Pozisyon 4: Destek%14
Sniper karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,4% | %58,5 | 3.535 | |
| +4,2% | %51,2 | 5.078 | |
| +3,9% | %56,9 | 13.922 | |
| +3,0% | %52,5 | 2.138 | |
| +2,5% | %50,5 | 828 | |
| +2,4% | %55,0 | 5.497 | |
| +2,4% | %50,3 | 4.670 | |
| +2,3% | %52,2 | 3.046 | |
| +2,3% | %50,9 | 2.652 | |
| +2,2% | %53,6 | 22.950 | |
| +2,2% | %52,8 | 12.610 | |
| +2,1% | %51,6 | 2.649 |
Sniper şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,9% | %53,4 | 2.136 | |
| +3,3% | %53,0 | 2.597 | |
| +2,9% | %57,2 | 3.899 | |
| +2,7% | %54,5 | 7.474 | |
| +2,6% | %52,4 | 6.481 | |
| +2,3% | %54,5 | 3.444 | |
| +2,3% | %51,9 | 6.865 | |
| +2,2% | %55,6 | 1.914 | |
| +2,0% | %52,8 | 7.793 | |
| +2,0% | %48,9 | 1.408 | |
| +1,9% | %53,2 | 6.297 | |
| +1,8% | %51,9 | 3.243 |
Sniper kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,2% | %52,9 | 858 | |
| +2,1% | %52,3 | 16.243 | |
| +1,9% | %53,1 | 4.668 | |
| +1,9% | %48,4 | 3.073 | |
| +1,9% | %52,2 | 21.571 | |
| +1,8% | %50,8 | 5.902 | |
| +1,7% | %53,9 | 7.845 | |
| +1,6% | %51,8 | 1.709 | |
| +1,4% | %53,5 | 8.956 | |
| +1,3% | %52,5 | 13.356 | |
| +1,2% | %50,9 | 1.317 | |
| +1,2% | %45,1 | 164 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











