
Arc Warden: Dota 2 counter ve build
Arc Warden Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Arc Warden buildi
Başlangıç
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Tango
- İZLEYİCİ GÖZ
Botlar
- 24 dkBoots of Travel
- 45 dkBoots of Travel 2
Oyun boyunca
- 2 dkMagic Wand
- 8 dkHand of Midas
- 14 dkMaelstrom
- 20 dkMjollnir
- 23 dkOrchid Malevolence
- 27 dkDragon Lance
- 28 dkManta Style
- 31 dkBloodthorn
Yetenekler
- +1.0 Runic Infusion Tüm Özellikler Bonusu %82+240 Spark Wraith Hasarı %1825
- +30 sn Spark Wraith Süresi %4-4 sn Magnetic Field Dolum Süresi %9620
- +%20 Flux Yavaşlatması %33+25 Magnetic Field Saldırı Hızı %6715
Beceri sırası
- 7. svSpark Wraith
- 10. svFlux
- 15. svMagnetic Field
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%90
Arc Warden karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +9,2% | %56,9 | 1.561 | |
| +8,8% | %61,4 | 1.084 | |
| +4,9% | %56,2 | 803 | |
| +3,6% | %49,4 | 2.003 | |
| +3,5% | %49,4 | 1.643 | |
| +3,3% | %53,0 | 6.893 | |
| +3,2% | %49,2 | 632 | |
| +3,1% | %52,4 | 1.066 | |
| +3,0% | %43,4 | 396 | |
| +3,0% | %44,8 | 2.067 | |
| +2,7% | %48,1 | 2.779 | |
| +2,7% | %48,0 | 2.503 |
Arc Warden şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,7% | %59,9 | 2.979 | |
| +4,5% | %62,2 | 1.621 | |
| +4,5% | %60,2 | 1.010 | |
| +4,0% | %58,5 | 8.506 | |
| +3,9% | %59,5 | 2.310 | |
| +3,6% | %56,4 | 2.009 | |
| +3,0% | %56,3 | 4.172 | |
| +2,9% | %54,9 | 6.569 | |
| +2,9% | %59,2 | 2.520 | |
| +2,8% | %52,7 | 5.713 | |
| +2,7% | %55,5 | 6.524 | |
| +2,7% | %55,7 | 7.062 |
Arc Warden kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,3% | %56,2 | 997 | |
| +2,7% | %53,1 | 1.030 | |
| +2,4% | %53,8 | 2.085 | |
| +2,3% | %51,3 | 790 | |
| +2,3% | %56,0 | 3.326 | |
| +2,2% | %53,0 | 1.796 | |
| +2,0% | %51,1 | 841 | |
| +2,0% | %51,2 | 1.176 | |
| +2,0% | %52,8 | 1.937 | |
| +1,9% | %51,6 | 2.009 | |
| +1,8% | %53,7 | 911 | |
| +1,8% | %53,8 | 1.237 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











