
Centaur Warrunner: Dota 2 counter ve build
Centaur Warrunner Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Centaur Warrunner buildi
Başlangıç
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Ring of Protection
- Quelling Blade
Botlar
- 12 dkPhase Boots
- 43 dkBoots of Travel
- 14 dkPower Treads
Oyun boyunca
- 2 dkBracer
- 3 dkMagic Wand
- 8 dkVanguard
- 9 dkHelm of the Dominator
- 18 dkBlink Dagger
- 19 dkBlade Mail
- 24 dkHeart of Tarrasque
- 27 dkPipe of Insight
- 29 dkPerseverance
- 34 dkShiva's Guard
Yetenekler
- Retaliate Aurası Kazanır %71+1.0 sn Hoof Stomp Süresi %2925
- +45 Retaliate Hasarı %50-25 sn Stampede Dolum Süresi %5020
Beceri sırası
- 8. svRetaliate
- 11. svDouble Edge
- 15. svHoof Stomp
- Pozisyon 3: Yan Kulvar%95
Centaur Warrunner karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,7% | %56,0 | 175 | |
| +5,1% | %56,5 | 4.481 | |
| +3,7% | %55,1 | 2.405 | |
| +3,5% | %50,1 | 1.051 | |
| +3,5% | %53,2 | 1.031 | |
| +3,4% | %52,0 | 1.301 | |
| +3,0% | %48,3 | 1.179 | |
| +2,9% | %52,1 | 1.257 | |
| +2,5% | %51,2 | 1.980 | |
| +2,5% | %53,2 | 1.673 | |
| +2,4% | %49,1 | 747 | |
| +2,2% | %54,4 | 4.736 |
Centaur Warrunner şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,5% | %56,9 | 734 | |
| +4,7% | %55,0 | 258 | |
| +4,1% | %55,2 | 986 | |
| +3,8% | %55,6 | 257 | |
| +3,7% | %51,0 | 2.896 | |
| +3,5% | %51,4 | 568 | |
| +3,2% | %51,8 | 3.589 | |
| +3,1% | %54,3 | 646 | |
| +2,9% | %55,5 | 559 | |
| +2,8% | %51,1 | 2.498 | |
| +2,7% | %52,6 | 447 | |
| +2,3% | %55,6 | 2.607 |
Centaur Warrunner kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,9% | %58,0 | 119 | |
| +3,9% | %49,3 | 420 | |
| +3,6% | %52,9 | 954 | |
| +3,2% | %50,2 | 574 | |
| +2,6% | %51,7 | 862 | |
| +2,5% | %56,9 | 808 | |
| +2,3% | %53,6 | 1.095 | |
| +2,1% | %53,6 | 2.058 | |
| +2,0% | %53,8 | 1.539 | |
| +2,0% | %54,2 | 1.660 | |
| +2,0% | %54,5 | 1.453 | |
| +2,0% | %48,5 | 548 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











