Salt la conținut
Instrument

Counter pick-uri Dota 2

Marchează eroii adversarului și pe cei din echipa ta, alege poziția și rangul — îți arătăm cine e cel mai puternic împotriva inamicilor și cel mai bun cu aliații tăi. Pe baza a milioane de meciuri, actualizat după fiecare patch.

Poziția ta
Rang
Eroii mei

Forță

Agilitate

Inteligență

Universali

Pe cine să iei

ErouTotalÎmpotriva inamicilorMeciuri
Abaddon534+4,9%+4,9%465
Elder Titan534+3,8%+3,8%231
Wraith King31+3,4%+3,4%1.754
Nyx Assassin425+2,7%+2,7%1.660
Chen54+2,5%+2,5%116
Underlord3+2,4%+2,4%1.112
Medusa1+2,4%+2,4%403
Bristleback3+2,3%+2,3%551
Alchemist12345+2,3%+2,3%407
Morphling1+2,3%+2,3%1.135

Patch 7.41f

Toți eroii din Dota 2: counteri și builduri
Cutii CasewayArcane și obiecte de eroi din Dota 2 — în cutiile Caseway.Deschide cutii
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?

Întrebări despre counter pick-uri