
Visage: kontry i build w Dota 2
Visage w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Visage
Start
- Iron Branch
- Circlet
- Tango
- Faerie Fire
Buty
- 12 minTranquil Boots
- 27 minBoots of Bearing
W trakcie gry
- 1 minNull Talisman
- 1 minMagic Wand
Talenty
- -2 s czasu odnawiania warstwy z Gravekeeper's Cloak 0%+1 do liczby przyzywanych chowańców 100%25
- +30 pkt. obrażeń od Soul Assumption na ładunek 24%+1 pkt. redukcji pancerza od ataków Visage'a i chowańców 76%20
- +2 s czasu trwania Grave Chill 20%Soul Assumption atakuje 3 cele 80%15
- -1 s czasu oczekiwania na Soul Assumption 0%+6 pkt. bazowych obrażeń Visage'a i chowańców 100%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Grave Chill
- poz. 11Soul Assumption
- poz. 15Gravekeeper's Cloak
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka39%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka39%
- Pozycja 4: Wsparcie14%
Silni przeciwko Visage
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 51,1% | 309 | |
| +5,5% | 48,6% | 218 | |
| +4,8% | 47,6% | 439 | |
| +4,4% | 48,6% | 327 | |
| +4,3% | 45,3% | 265 | |
| +4,2% | 47,0% | 134 | |
| +4,2% | 47,1% | 365 | |
| +4,2% | 48,0% | 150 | |
| +4,1% | 47,8% | 301 | |
| +3,4% | 45,0% | 131 | |
| +3,4% | 48,4% | 345 | |
| +3,4% | 47,3% | 558 |
Visage jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +7,6% | 64,0% | 114 | |
| +6,1% | 63,2% | 212 | |
| +5,4% | 58,6% | 302 | |
| +3,3% | 58,5% | 1171 | |
| +3,2% | 61,0% | 367 | |
| +3,1% | 54,2% | 131 | |
| +3,1% | 59,4% | 170 | |
| +3,0% | 57,5% | 631 | |
| +3,0% | 59,1% | 203 | |
| +2,9% | 62,9% | 178 | |
| +2,9% | 63,4% | 273 | |
| +2,8% | 56,1% | 417 |
Z kim Visage jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 61,6% | 125 | |
| +5,9% | 63,1% | 149 | |
| +5,4% | 63,3% | 169 | |
| +4,8% | 56,3% | 144 | |
| +4,6% | 60,4% | 399 | |
| +4,6% | 60,2% | 563 | |
| +3,9% | 59,6% | 374 | |
| +3,6% | 60,8% | 918 | |
| +3,6% | 60,9% | 749 | |
| +3,3% | 63,2% | 144 | |
| +3,2% | 54,4% | 147 | |
| +3,1% | 59,0% | 388 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











