
Sven: kontry i build w Dota 2
Sven w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Sven
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
- Faerie Fire
Buty
- 7 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
- 11 minMask of Madness
- 15 minEcho Sabre
- 18 minBlink Dagger
- 25 minBlack King Bar
- 25 minCrystalys
- 29 minDaedalus
- 31 minHarpoon
- 37 minSwift Blink
- 37 minSatanic
Talenty
- +50% obrażeń z God's Strength 90%+1 s czasu ogłuszenia ze Storm Hammer 11%25
- -25% czasu oczekiwania i kosztu many Storm Hammer 0%+8 pkt. pancerza z Warcry 100%20
- -12 s czasu oczekiwania na God's Strength 67%+25% obrażeń od Great Cleave 33%15
- +5 s czasu trwania Warcry 68%+20% odporności na spowolnienie z God's Strength 32%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Great Cleave
- poz. 10Storm Hammer
- poz. 15Warcry
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka95%
Silni przeciwko Sven
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 47,6% | 313 | |
| +4,1% | 53,3% | 2064 | |
| +3,3% | 52,3% | 1869 | |
| +3,0% | 52,9% | 1241 | |
| +3,0% | 47,0% | 2040 | |
| +2,9% | 49,4% | 3035 | |
| +2,7% | 52,6% | 5855 | |
| +2,7% | 52,3% | 8945 | |
| +2,5% | 46,3% | 988 | |
| +2,3% | 47,7% | 2595 | |
| +2,3% | 47,3% | 1087 | |
| +2,2% | 49,4% | 3253 |
Sven jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 61,7% | 514 | |
| +5,5% | 51,1% | 867 | |
| +4,8% | 57,6% | 2949 | |
| +4,6% | 57,3% | 1734 | |
| +4,5% | 52,9% | 13 089 | |
| +3,6% | 59,3% | 1396 | |
| +3,2% | 54,2% | 1006 | |
| +3,2% | 56,3% | 609 | |
| +3,1% | 57,4% | 190 | |
| +2,9% | 54,9% | 2993 | |
| +2,6% | 55,3% | 6079 | |
| +2,4% | 52,7% | 1943 |
Z kim Sven jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 56,3% | 645 | |
| +3,7% | 54,3% | 1809 | |
| +2,8% | 50,3% | 378 | |
| +2,8% | 51,4% | 1065 | |
| +2,5% | 54,9% | 2287 | |
| +2,2% | 57,3% | 1772 | |
| +2,2% | 52,3% | 771 | |
| +2,2% | 56,0% | 1258 | |
| +2,1% | 56,4% | 559 | |
| +2,1% | 56,6% | 3701 | |
| +2,1% | 54,7% | 1912 | |
| +2,1% | 52,9% | 3002 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











