
Phantom Assassin: kontry i build w Dota 2
Phantom Assassin w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Phantom Assassin
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Buty
- 9 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minPerseverance
- 15 minBattle Fury
- 21 minDesolator
- 26 minBlack King Bar
- 30 minSkull Basher
- 36 minSatanic
- 36 minAbyssal Blade
Talenty
- +10% szansy na Coup de Grâce 33%Potrójny atak Stifling Dagger 67%25
- +200 jedn. zasięgu rzutu Phantom Strike 35%+60 jedn. szybkości ataku z Phantom Strike 65%20
- +20% szansy na unik z Immaterial 62%+15% obrażeń ze Stifling Dagger 38%15
- +0.8 s czasu trwania Phantom Strike 70%-2.0 s czasu oczekiwania na Stifling Dagger 30%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Stifling Dagger
- poz. 9Phantom Strike
- poz. 15Immaterial
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka95%
Silni przeciwko Phantom Assassin
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 53,0% | 7042 | |
| +3,7% | 49,5% | 1579 | |
| +3,3% | 51,8% | 3434 | |
| +3,2% | 59,7% | 694 | |
| +3,2% | 52,6% | 11 465 | |
| +3,1% | 53,5% | 2047 | |
| +2,9% | 52,2% | 2097 | |
| +2,9% | 47,8% | 4076 | |
| +2,9% | 50,5% | 2585 | |
| +2,8% | 52,1% | 6462 | |
| +2,8% | 51,1% | 1225 | |
| +2,7% | 51,3% | 3335 |
Phantom Assassin jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 53,0% | 411 | |
| +4,4% | 56,0% | 150 | |
| +4,0% | 53,8% | 1760 | |
| +3,8% | 57,5% | 964 | |
| +3,7% | 61,4% | 319 | |
| +3,3% | 53,9% | 6907 | |
| +3,1% | 54,1% | 549 | |
| +3,0% | 55,1% | 2537 | |
| +2,9% | 51,1% | 4188 | |
| +2,8% | 56,8% | 1105 | |
| +2,7% | 57,5% | 1373 | |
| +2,5% | 60,4% | 4505 |
Z kim Phantom Assassin jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 58,1% | 465 | |
| +2,8% | 53,1% | 501 | |
| +2,6% | 50,9% | 7520 | |
| +2,2% | 47,7% | 329 | |
| +2,1% | 50,0% | 1353 | |
| +2,0% | 54,1% | 2490 | |
| +2,0% | 53,2% | 2504 | |
| +1,9% | 44,5% | 2802 | |
| +1,8% | 48,4% | 620 | |
| +1,7% | 50,0% | 2144 | |
| +1,6% | 49,8% | 1296 | |
| +1,5% | 49,3% | 1411 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











