
Phantom Assassin: kontry i build w Dota 2
Phantom Assassin w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Phantom Assassin
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Buty
- 9 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minPerseverance
- 15 minBattle Fury
- 21 minDesolator
- 26 minBlack King Bar
- 30 minSkull Basher
- 36 minSatanic
- 36 minAbyssal Blade
Talenty
- +10% szansy na Coup de Grâce 33%Potrójny atak Stifling Dagger 67%25
- +200 jedn. zasięgu rzutu Phantom Strike 35%+60 jedn. szybkości ataku z Phantom Strike 65%20
- +20% szansy na unik z Immaterial 62%+15% obrażeń ze Stifling Dagger 38%15
- +0.8 s czasu trwania Phantom Strike 70%-2.0 s czasu oczekiwania na Stifling Dagger 30%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Stifling Dagger
- poz. 9Phantom Strike
- poz. 15Immaterial
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka97%
Silni przeciwko Phantom Assassin
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 60,6% | 203 | |
| +5,2% | 61,2% | 358 | |
| +4,7% | 50,9% | 601 | |
| +4,1% | 56,5% | 239 | |
| +3,9% | 57,3% | 295 | |
| +3,8% | 53,7% | 2231 | |
| +3,8% | 51,2% | 289 | |
| +3,7% | 56,1% | 471 | |
| +3,6% | 64,3% | 129 | |
| +3,6% | 55,5% | 548 | |
| +3,5% | 53,4% | 684 | |
| +3,5% | 52,8% | 999 |
Phantom Assassin jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 52,1% | 401 | |
| +5,2% | 57,1% | 42 | |
| +4,3% | 50,9% | 108 | |
| +4,1% | 58,3% | 206 | |
| +4,1% | 59,5% | 929 | |
| +4,0% | 58,0% | 269 | |
| +3,5% | 58,6% | 87 | |
| +3,4% | 51,9% | 360 | |
| +3,2% | 52,6% | 348 | |
| +2,8% | 56,3% | 1167 | |
| +2,8% | 56,0% | 309 | |
| +2,8% | 57,1% | 133 |
Z kim Phantom Assassin jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 45,3% | 437 | |
| +3,0% | 53,9% | 722 | |
| +3,0% | 52,1% | 188 | |
| +3,0% | 53,2% | 806 | |
| +2,9% | 51,3% | 906 | |
| +2,7% | 62,5% | 40 | |
| +2,6% | 55,1% | 107 | |
| +2,5% | 53,5% | 492 | |
| +2,4% | 56,0% | 521 | |
| +2,4% | 53,3% | 518 | |
| +2,2% | 51,3% | 1077 | |
| +2,1% | 50,0% | 1429 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











