
Shadow Fiend: kontry i build w Dota 2
Shadow Fiend w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Shadow Fiend
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Enchanted Mango
- Observer Ward
Buty
- 25 minBoots of Travel
- 9 minPower Treads
W trakcie gry
- 4 minMagic Wand
- 9 minYasha
- 14 minYasha and Kaya
- 15 minBlink Dagger
- 24 minBlack King Bar
- 27 minAghanim's Scepter
Talenty
- Feast of Souls przyznaje +30% szybkości rzutu 49%Shadowraze nakłada obrażenia od ataku 51%25
- +5 maks. dusz z Necromastery 64%+0.2 s przerażenia z Requiem of Souls na linię 36%20
- +1.5 pkt. redukowanego pancerza z Presence of the Dark Lord 100%+2 do zbieranych dusz na bohatera z Feast of Souls 0%15
- +30 pkt. obrażeń na instancję Shadowraze 73%+30 jedn. szybkości ataku z Feast of Souls 28%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Shadowraze
- poz. 9Presence of the Dark Lord
- poz. 15Feast of Souls
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka55%
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka42%
Silni przeciwko Shadow Fiend
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 61,6% | 1186 | |
| +2,4% | 58,7% | 2065 | |
| +2,3% | 60,1% | 3159 | |
| +2,3% | 62,9% | 4431 | |
| +2,2% | 60,3% | 5227 | |
| +1,7% | 61,4% | 1397 | |
| +1,7% | 66,6% | 734 | |
| +1,7% | 53,7% | 1933 | |
| +1,6% | 58,8% | 1247 | |
| +1,6% | 57,0% | 2051 | |
| +1,6% | 56,9% | 1229 | |
| +1,5% | 57,4% | 2380 |
Shadow Fiend jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 41,0% | 651 | |
| +4,7% | 50,3% | 191 | |
| +2,8% | 41,5% | 2106 | |
| +2,8% | 42,0% | 901 | |
| +2,5% | 45,0% | 3370 | |
| +2,5% | 44,4% | 1881 | |
| +2,4% | 47,1% | 2012 | |
| +2,3% | 42,5% | 930 | |
| +2,3% | 45,4% | 1873 | |
| +2,3% | 42,5% | 2142 | |
| +2,2% | 47,5% | 2651 | |
| +2,2% | 43,7% | 5449 |
Z kim Shadow Fiend jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 47,0% | 1489 | |
| +2,7% | 44,7% | 1359 | |
| +2,6% | 46,1% | 853 | |
| +2,5% | 45,1% | 1706 | |
| +2,4% | 46,2% | 6979 | |
| +2,1% | 42,4% | 3075 | |
| +1,8% | 44,4% | 2901 | |
| +1,7% | 40,9% | 1590 | |
| +1,6% | 46,7% | 1359 | |
| +1,6% | 40,6% | 812 | |
| +1,3% | 45,2% | 1221 | |
| +1,3% | 44,8% | 877 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











