
Shadow Fiend: kontry i build w Dota 2
Shadow Fiend w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Shadow Fiend
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Enchanted Mango
- Observer Ward
Buty
- 25 minBoots of Travel
- 9 minPower Treads
W trakcie gry
- 4 minMagic Wand
- 9 minYasha
- 14 minYasha and Kaya
- 15 minBlink Dagger
- 24 minBlack King Bar
- 27 minAghanim's Scepter
Talenty
- Feast of Souls przyznaje +30% szybkości rzutu 49%Shadowraze nakłada obrażenia od ataku 51%25
- +5 maks. dusz z Necromastery 64%+0.2 s przerażenia z Requiem of Souls na linię 36%20
- +1.5 pkt. redukowanego pancerza z Presence of the Dark Lord 100%+2 do zbieranych dusz na bohatera z Feast of Souls 0%15
- +30 pkt. obrażeń na instancję Shadowraze 73%+30 jedn. szybkości ataku z Feast of Souls 28%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Shadowraze
- poz. 9Presence of the Dark Lord
- poz. 15Feast of Souls
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka62%
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka35%
Silni przeciwko Shadow Fiend
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 61,3% | 727 | |
| +3,2% | 57,6% | 1413 | |
| +3,0% | 55,3% | 638 | |
| +2,7% | 59,3% | 1135 | |
| +2,6% | 58,2% | 1286 | |
| +1,8% | 57,1% | 1791 | |
| +1,8% | 55,0% | 1074 | |
| +1,8% | 55,1% | 4920 | |
| +1,7% | 61,2% | 4950 | |
| +1,7% | 53,8% | 4369 | |
| +1,6% | 57,6% | 9008 | |
| +1,6% | 59,6% | 4584 |
Shadow Fiend jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +10,5% | 50,3% | 678 | |
| +3,9% | 45,1% | 790 | |
| +3,7% | 50,3% | 437 | |
| +3,1% | 46,4% | 829 | |
| +3,1% | 50,8% | 1704 | |
| +3,0% | 46,4% | 2471 | |
| +3,0% | 44,7% | 1328 | |
| +2,8% | 48,9% | 141 | |
| +2,7% | 46,3% | 1705 | |
| +2,5% | 46,2% | 5565 | |
| +2,0% | 49,1% | 2119 | |
| +2,0% | 42,9% | 2205 |
Z kim Shadow Fiend jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 49,0% | 445 | |
| +2,9% | 47,4% | 1867 | |
| +2,8% | 48,1% | 6423 | |
| +2,7% | 47,8% | 3849 | |
| +2,6% | 49,0% | 4014 | |
| +2,3% | 44,7% | 1169 | |
| +2,1% | 46,4% | 2463 | |
| +2,0% | 49,0% | 692 | |
| +1,7% | 41,7% | 1254 | |
| +1,4% | 44,8% | 2875 | |
| +1,4% | 44,8% | 1964 | |
| +1,4% | 40,7% | 2480 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











