
Lion: kontry i build w Dota 2
Lion w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Lion
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Observer i Sentry Wardy
- Wind Lace
Buty
- 7 minTranquil Boots
W trakcie gry
- 4 minMagic Wand
- 5 minWind Lace
- 17 minBlink Dagger
- 26 minGlimmer Cape
- 29 minAether Lens
- 30 minForce Staff
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +250 jedn. obszaru działania Hex 41%+600 zasięgu rzutu/przebywanego dystansu z Earth Spike 59%25
- +20 pkt. obrażeń od Finger of Death za zabójstwo 35%Earth Spike ma wpływ na cele w stożku o 30 stopniach 65%20
- -2.0 s czasu oczekiwania na Hex 75%+15% do osłabienia/wzmocnienia czarów z To Hell and Back 25%15
- +10% spowolnienia z Mana Drain 32%+20 jedn. szybkości ruchu 68%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Earth Spike
- poz. 10Mana Drain
- poz. 15Hex
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie53%
- Pozycja 4: Wsparcie32%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka14%
Silni przeciwko Lion
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,1% | 55,8% | 2579 | |
| +3,0% | 56,3% | 883 | |
| +2,9% | 53,3% | 1832 | |
| +2,8% | 53,9% | 9020 | |
| +2,7% | 57,0% | 1236 | |
| +2,7% | 55,6% | 2858 | |
| +2,5% | 50,9% | 1160 | |
| +2,4% | 57,3% | 2881 | |
| +2,3% | 50,7% | 1788 | |
| +2,3% | 50,2% | 1723 | |
| +2,1% | 52,3% | 660 | |
| +1,9% | 54,3% | 269 |
Lion jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 51,9% | 961 | |
| +3,7% | 54,4% | 856 | |
| +3,6% | 53,5% | 926 | |
| +3,1% | 51,8% | 2894 | |
| +2,7% | 54,4% | 1490 | |
| +2,5% | 49,5% | 1292 | |
| +2,3% | 52,2% | 1983 | |
| +2,3% | 51,3% | 3921 | |
| +2,2% | 57,0% | 128 | |
| +2,2% | 48,9% | 1243 | |
| +2,2% | 52,9% | 1113 | |
| +2,0% | 50,1% | 1956 |
Z kim Lion jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,1% | 52,3% | 925 | |
| +2,4% | 48,1% | 738 | |
| +2,3% | 48,2% | 818 | |
| +2,1% | 53,0% | 1591 | |
| +2,0% | 47,9% | 2600 | |
| +2,0% | 51,3% | 1612 | |
| +1,9% | 50,1% | 1172 | |
| +1,8% | 54,5% | 446 | |
| +1,8% | 54,4% | 504 | |
| +1,7% | 50,9% | 1990 | |
| +1,6% | 49,8% | 1542 | |
| +1,5% | 48,7% | 2639 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











