
Grimstroke: kontry i build w Dota 2
Grimstroke w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Grimstroke
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer i Sentry Wardy
Buty
- 11 minArcane Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 21 minBlink Dagger
- 23 minGlimmer Cape
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +150 jedn. zasięgu Ink Swell 41%+70% szybkości ruchu i przebywanego dystansu ze Stroke of Fate 59%25
- +80% obrażeń od Stroke of Fate 51%+2 do liczby ataków, by zniszczyć zjawę z Phantom's Embrace 49%20
- +25.0% obrażeń magicznych od Soulbind 83%+15% szybkości ruchu z Ink Swell 17%15
- +65 pkt. obr./s od Phantom's Embrace 56%-4 s czasu oczekiwania na Ink Swell 44%10
Kolejność umiejętności
- poz. 10Stroke of Fate
- poz. 10Phantom's Embrace
- poz. 14Ink Swell
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie54%
- Pozycja 4: Wsparcie43%
Silni przeciwko Grimstroke
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 52,6% | 367 | |
| +4,1% | 53,3% | 676 | |
| +3,9% | 54,0% | 574 | |
| +3,5% | 58,3% | 266 | |
| +3,5% | 53,8% | 956 | |
| +3,2% | 54,2% | 190 | |
| +3,2% | 46,8% | 308 | |
| +3,0% | 54,6% | 163 | |
| +2,9% | 54,5% | 440 | |
| +2,8% | 52,2% | 1337 | |
| +2,7% | 48,6% | 356 | |
| +2,4% | 51,0% | 1565 |
Grimstroke jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 57,0% | 302 | |
| +3,7% | 55,3% | 1294 | |
| +3,6% | 57,0% | 472 | |
| +3,3% | 55,3% | 3465 | |
| +3,2% | 56,1% | 1269 | |
| +2,7% | 59,8% | 662 | |
| +2,5% | 56,2% | 1147 | |
| +2,4% | 60,7% | 224 | |
| +2,2% | 56,8% | 862 | |
| +2,1% | 54,7% | 192 | |
| +2,1% | 50,7% | 963 | |
| +2,0% | 57,0% | 493 |
Z kim Grimstroke jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 61,2% | 436 | |
| +2,7% | 56,3% | 641 | |
| +2,3% | 52,9% | 609 | |
| +2,3% | 57,5% | 656 | |
| +2,1% | 57,3% | 433 | |
| +1,9% | 57,3% | 349 | |
| +1,9% | 56,5% | 490 | |
| +1,8% | 50,8% | 648 | |
| +1,8% | 59,6% | 166 | |
| +1,8% | 55,8% | 233 | |
| +1,8% | 54,2% | 1215 | |
| +1,8% | 51,8% | 245 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











