
Grimstroke: kontry i build w Dota 2
Grimstroke w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Grimstroke
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer i Sentry Wardy
Buty
- 11 minArcane Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 21 minBlink Dagger
- 23 minGlimmer Cape
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +150 jedn. zasięgu Ink Swell 41%+70% szybkości ruchu i przebywanego dystansu ze Stroke of Fate 59%25
- +80% obrażeń od Stroke of Fate 51%+2 do liczby ataków, by zniszczyć zjawę z Phantom's Embrace 49%20
- +25.0% obrażeń magicznych od Soulbind 83%+15% szybkości ruchu z Ink Swell 17%15
- +65 pkt. obr./s od Phantom's Embrace 56%-4 s czasu oczekiwania na Ink Swell 44%10
Kolejność umiejętności
- poz. 10Stroke of Fate
- poz. 10Phantom's Embrace
- poz. 14Ink Swell
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie56%
- Pozycja 4: Wsparcie41%
Silni przeciwko Grimstroke
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 47,8% | 379 | |
| +3,9% | 51,2% | 258 | |
| +3,8% | 52,8% | 964 | |
| +3,6% | 53,4% | 174 | |
| +3,2% | 55,5% | 321 | |
| +2,9% | 49,1% | 658 | |
| +2,8% | 51,4% | 805 | |
| +2,7% | 50,8% | 1334 | |
| +2,3% | 46,8% | 968 | |
| +2,3% | 47,6% | 1025 | |
| +2,1% | 52,1% | 436 | |
| +2,1% | 53,1% | 2563 |
Grimstroke jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 59,3% | 2611 | |
| +3,2% | 53,5% | 3306 | |
| +3,0% | 51,6% | 2675 | |
| +2,4% | 57,6% | 637 | |
| +2,3% | 57,7% | 848 | |
| +2,2% | 54,9% | 712 | |
| +2,1% | 52,1% | 3386 | |
| +2,0% | 59,6% | 465 | |
| +1,9% | 56,8% | 333 | |
| +1,8% | 54,1% | 703 | |
| +1,5% | 55,1% | 1953 | |
| +1,4% | 54,2% | 323 |
Z kim Grimstroke jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 61,0% | 362 | |
| +3,3% | 53,6% | 401 | |
| +3,1% | 56,9% | 1008 | |
| +3,1% | 57,8% | 573 | |
| +3,0% | 53,9% | 889 | |
| +2,9% | 56,8% | 2494 | |
| +2,9% | 53,4% | 844 | |
| +2,6% | 50,4% | 843 | |
| +2,5% | 58,7% | 356 | |
| +2,2% | 51,0% | 602 | |
| +2,2% | 53,9% | 1575 | |
| +2,0% | 52,1% | 841 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











