
Pangolier: Dota 2 counter ve build
Pangolier Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Pangolier buildi
Başlangıç
- Iron Branch
- Tango
- Faerie Fire
- Quelling Blade
Botlar
- 12 dkPower Treads
- 38 dkBoots of Travel
Oyun boyunca
- 3 dkMagic Wand
- 3 dkOrb of Blight
- 12 dkDiffusal Blade
- 19 dkBlink Dagger
- 25 dkAghanim's Scepter
- 32 dkSkull Basher
Yetenekler
- +%20 Saldırı Hasarı Olarak Swashbuckle Hasarı %62-15 sn Rolling Thunder Dolum Süresi %3825
- +2 sn Rolling Thunder Süresi %22-1.5 sn Shield Crash Dolum Süresi %7820
- -2 sn Swashbuckle Dolum Süresi %70+125 Shield Crash Bariyeri %3015
- +2 Lucky Shot Zırh Azaltması %35+200 Swashbuckle Kesme Menzili %6510
Beceri sırası
- 7. svSwashbuckle
- 9. svShield Crash
- 15. svLucky Shot
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%64
- Pozisyon 3: Yan Kulvar%32
Pangolier karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,8% | %54,8 | 272 | |
| +5,8% | %68,3 | 126 | |
| +4,9% | %52,9 | 399 | |
| +4,5% | %54,2 | 201 | |
| +3,9% | %61,4 | 368 | |
| +3,7% | %59,1 | 203 | |
| +3,6% | %56,5 | 317 | |
| +3,6% | %53,1 | 320 | |
| +3,4% | %62,0 | 216 | |
| +3,3% | %60,1 | 198 | |
| +3,2% | %57,8 | 372 | |
| +3,1% | %56,1 | 253 |
Pangolier şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +7,1% | %53,3 | 90 | |
| +3,5% | %44,7 | 1.145 | |
| +2,9% | %52,7 | 493 | |
| +2,9% | %50,6 | 316 | |
| +2,7% | %45,9 | 956 | |
| +2,6% | %56,6 | 129 | |
| +2,5% | %49,3 | 615 | |
| +2,4% | %47,3 | 1.247 | |
| +2,4% | %51,2 | 281 | |
| +2,4% | %51,5 | 806 | |
| +2,2% | %47,0 | 443 | |
| +2,1% | %49,6 | 403 |
Pangolier kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,6% | %50,4 | 113 | |
| +4,9% | %51,9 | 420 | |
| +4,9% | %52,0 | 127 | |
| +4,8% | %50,6 | 77 | |
| +4,3% | %50,8 | 191 | |
| +3,9% | %52,1 | 192 | |
| +3,7% | %47,0 | 300 | |
| +3,6% | %52,3 | 526 | |
| +3,5% | %53,0 | 528 | |
| +3,5% | %41,2 | 97 | |
| +3,2% | %49,5 | 194 | |
| +2,9% | %49,0 | 886 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











