
Clinkz: Dota 2 counter ve build
Clinkz Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Clinkz buildi
Başlangıç
- Iron Branch
- Tango
- Faerie Fire
- Magic Wand
- Magic Stick
Botlar
- 8 dkPower Treads
Oyun boyunca
- 2 dkMagic Wand
- 4 dkFalcon Blade
- 15 dkDesolator
- 21 dkDragon Lance
- 21 dkOrchid Malevolence
- 25 dkCrystalys
- 32 dkDaedalus
Yetenekler
- -9 sn Strafe Dolum Süresi %23Searing Arrows Çoklu Atışı %7725
- +40 Strafe Saldırı Hızı %83Fazladan +400 Death Pact Sağlığı %1720
- +50 Saldırı Menzili %95-10 sn Death Pact Şarj Yenileme Süresi %615
- +1.0 sn Strafe Süresi %26-4 sn Skeleton Walk Dolum Süresi %7410
Beceri sırası
- 8. svSearing Arrows
- 14. svStrafe
- 15. svDeath Pact
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%47
- Pozisyon 1: Güvenli Kulvar%42
Clinkz karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,2% | %51,8 | 224 | |
| +5,1% | %53,5 | 529 | |
| +5,0% | %60,2 | 2.335 | |
| +4,6% | %55,0 | 846 | |
| +4,3% | %51,1 | 485 | |
| +4,0% | %56,1 | 2.237 | |
| +3,9% | %53,8 | 331 | |
| +3,5% | %54,0 | 474 | |
| +3,4% | %58,0 | 243 | |
| +3,1% | %51,3 | 113 | |
| +3,0% | %52,3 | 835 | |
| +2,9% | %55,6 | 705 |
Clinkz şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,5% | %57,8 | 427 | |
| +4,5% | %58,7 | 741 | |
| +4,5% | %56,1 | 506 | |
| +4,1% | %57,5 | 341 | |
| +3,8% | %52,8 | 964 | |
| +3,6% | %58,6 | 273 | |
| +3,5% | %56,5 | 1.479 | |
| +3,4% | %54,5 | 1.240 | |
| +3,4% | %55,6 | 680 | |
| +3,3% | %58,1 | 725 | |
| +3,0% | %52,4 | 716 | |
| +2,9% | %58,5 | 357 |
Clinkz kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,8% | %53,9 | 395 | |
| +3,1% | %53,3 | 1.454 | |
| +3,0% | %53,6 | 1.760 | |
| +2,7% | %56,1 | 1.227 | |
| +2,6% | %47,2 | 218 | |
| +2,6% | %53,1 | 1.267 | |
| +2,5% | %54,1 | 1.071 | |
| +2,3% | %54,4 | 1.064 | |
| +2,3% | %51,6 | 1.309 | |
| +2,2% | %55,5 | 1.399 | |
| +2,0% | %52,5 | 297 | |
| +2,0% | %57,9 | 145 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











