Salt la conținut
Instrument

Counter pick-uri Dota 2

Marchează eroii adversarului și pe cei din echipa ta, alege poziția și rangul — îți arătăm cine e cel mai puternic împotriva inamicilor și cel mai bun cu aliații tăi. Pe baza a milioane de meciuri, actualizat după fiecare patch.

Poziția ta
Rang
Eroii mei

Forță

Agilitate

Inteligență

Universali

Pe cine să iei

ErouTotalÎmpotriva inamicilorMeciuri
Ember Spirit2+4,4%+4,4%345
Doom3+4,3%+4,3%333
Riki1243+3,6%+3,6%535
Tidehunter34+3,6%+3,6%657
Faceless Void1+3,5%+3,5%731
Silencer452+2,9%+2,9%1.082
Snapfire452+2,8%+2,8%620
Huskar23+2,8%+2,8%450
Outworld Destroyer2+2,7%+2,7%788
Oracle54+2,6%+2,6%208

Patch 7.41f

Toți eroii din Dota 2: counteri și builduri
Cutii CasewayArcane și obiecte de eroi din Dota 2 — în cutiile Caseway.Deschide cutii
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?

Întrebări despre counter pick-uri