
Ursa: kontry i build w Dota 2
Ursa w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Ursa
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
Buty
- 7 minPhase Boots
- 7 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
- 10 minPerseverance
- 14 minBattle Fury
- 17 minBlink Dagger
- 23 minSkull Basher
- 28 minBlack King Bar
- 29 minAghanim's Scepter
- 33 minMonkey King Bar
- 35 minAbyssal Blade
Talenty
- Earthshock ma 2 ładunki 15%+3 do liczby ataków z Overpower 85%25
- +300 jedn. promienia Earthshock 15%+6 pkt. obrażeń od Fury Swipes 85%20
- +0.5% zdrowia jako obrażenia od Maul 0%+25% odporności na statusy z Enrage 100%15
Kolejność umiejętności
- poz. 7Fury Swipes
- poz. 10Overpower
- poz. 15Earthshock
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka89%
Silni przeciwko Ursa
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 53,0% | 1315 | |
| +4,6% | 60,1% | 3274 | |
| +4,2% | 55,3% | 1733 | |
| +4,0% | 58,5% | 3434 | |
| +3,9% | 55,6% | 563 | |
| +3,8% | 56,5% | 2930 | |
| +3,6% | 52,8% | 1647 | |
| +3,3% | 50,5% | 1433 | |
| +3,2% | 61,0% | 367 | |
| +3,2% | 47,7% | 1322 | |
| +3,0% | 49,4% | 2221 | |
| +2,7% | 53,3% | 2590 |
Ursa jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 55,4% | 1003 | |
| +5,2% | 53,2% | 568 | |
| +4,3% | 53,5% | 3726 | |
| +3,9% | 51,5% | 204 | |
| +3,1% | 56,5% | 1769 | |
| +2,9% | 53,2% | 2823 | |
| +2,7% | 51,3% | 3335 | |
| +2,6% | 50,0% | 1111 | |
| +2,4% | 51,9% | 1114 | |
| +2,3% | 60,1% | 3159 | |
| +2,2% | 49,4% | 3253 | |
| +2,1% | 51,3% | 8886 |
Z kim Ursa jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 58,8% | 374 | |
| +3,6% | 51,7% | 1388 | |
| +3,1% | 51,4% | 292 | |
| +3,1% | 54,7% | 316 | |
| +2,6% | 52,5% | 1260 | |
| +2,5% | 50,3% | 429 | |
| +2,2% | 49,7% | 2474 | |
| +2,2% | 51,3% | 997 | |
| +2,1% | 51,6% | 4593 | |
| +2,0% | 50,8% | 1265 | |
| +1,9% | 50,6% | 2091 | |
| +1,8% | 54,0% | 3661 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











