
Tiny: kontry i build w Dota 2
Tiny w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Tiny
Start
- Iron Branch
- Tango
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
- Circlet
Buty
- 7 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 13 minEcho Sabre
- 18 minBlink Dagger
- 19 minShadow Blade
- 24 minSilver Edge
- 26 minHarpoon
- 29 minCrystalys
- 30 minBlack King Bar
- 34 minDaedalus
Talenty
- -8 s czasu oczekiwania na Avalanche 18%Toss ma 2 ładunki 82%25
- +60 pkt. bazowych obrażeń od Tree Grab 94%Toss nie wymaga celu 6%20
- +10 pkt. Siły 85%+90 pkt. obrażeń od Avalanche 15%15
- +150 jedn. zasięgu rzutu Avalanche 5%+2 do liczby ataków z Tree Grab 95%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Tree Grab
- poz. 9Avalanche
- poz. 15Toss
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka34%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka24%
- Pozycja 4: Wsparcie19%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka16%
Silni przeciwko Tiny
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 58,5% | 620 | |
| +4,8% | 63,0% | 3569 | |
| +4,1% | 63,7% | 466 | |
| +4,1% | 57,8% | 1238 | |
| +3,7% | 55,9% | 632 | |
| +3,6% | 56,4% | 606 | |
| +3,4% | 57,4% | 993 | |
| +3,2% | 55,4% | 413 | |
| +3,2% | 60,2% | 3111 | |
| +2,8% | 62,7% | 378 | |
| +2,4% | 59,1% | 474 | |
| +2,2% | 59,0% | 925 |
Tiny jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 51,7% | 207 | |
| +4,6% | 51,9% | 543 | |
| +4,6% | 51,6% | 159 | |
| +3,7% | 45,5% | 3495 | |
| +3,5% | 47,0% | 655 | |
| +3,3% | 52,2% | 435 | |
| +3,3% | 47,7% | 925 | |
| +3,2% | 47,7% | 1322 | |
| +3,0% | 48,5% | 466 | |
| +2,7% | 45,1% | 497 | |
| +2,7% | 46,8% | 3591 | |
| +2,6% | 44,6% | 757 |
Z kim Tiny jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 48,8% | 320 | |
| +3,2% | 45,9% | 908 | |
| +3,0% | 43,1% | 684 | |
| +2,9% | 41,9% | 387 | |
| +2,9% | 45,9% | 344 | |
| +2,5% | 44,7% | 293 | |
| +2,4% | 47,5% | 556 | |
| +2,4% | 48,0% | 660 | |
| +2,2% | 46,5% | 2544 | |
| +2,0% | 47,6% | 2059 | |
| +1,9% | 43,3% | 2689 | |
| +1,9% | 45,5% | 940 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











