
Snapfire: kontry i build w Dota 2
Snapfire w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Snapfire
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer i Sentry Wardy
Buty
- 11 minArcane Boots
- 32 minGuardian Greaves
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 22 minBlink Dagger
- 22 minGlimmer Cape
- 25 minForce Staff
- 25 minKaya
Talenty
- +60% obrażeń od ataku od Lil' Shredder 18%+6 do liczby pocisków z Mortimer Kisses 82%25
- +2 do liczby celów z Lil' Shredder 100%Firesnap Cookie ma 2 ładunki 0%20
- +2 do liczby pocisków z Lil' Shredder 25%+125 jedn. zasięgu czarów 75%15
- +70 pkt. obrażeń od Scatterblast 29%+30 pkt. obr./s z Mortimer Kisses 71%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Scatterblast
- poz. 10Firesnap Cookie
- poz. 15Lil' Shredder
- Pozycja 4: Wsparcie42%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie29%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka22%
Silni przeciwko Snapfire
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 56,3% | 1070 | |
| +2,5% | 50,3% | 1663 | |
| +2,1% | 54,8% | 641 | |
| +2,0% | 50,3% | 2842 | |
| +2,0% | 51,8% | 1065 | |
| +2,0% | 48,7% | 542 | |
| +1,7% | 51,5% | 1362 | |
| +1,7% | 51,0% | 98 | |
| +1,7% | 53,1% | 3796 | |
| +1,7% | 53,3% | 2079 | |
| +1,7% | 55,0% | 6287 | |
| +1,6% | 50,7% | 2735 |
Snapfire jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 48,7% | 456 | |
| +4,3% | 55,0% | 278 | |
| +3,9% | 53,1% | 874 | |
| +3,8% | 53,5% | 1174 | |
| +3,4% | 55,0% | 1234 | |
| +3,4% | 57,7% | 499 | |
| +3,3% | 54,4% | 371 | |
| +2,8% | 58,0% | 1352 | |
| +2,5% | 55,9% | 823 | |
| +2,3% | 52,4% | 1776 | |
| +2,1% | 49,1% | 442 | |
| +1,9% | 48,1% | 3560 |
Z kim Snapfire jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 59,9% | 357 | |
| +3,1% | 56,0% | 398 | |
| +3,0% | 47,7% | 858 | |
| +2,9% | 52,9% | 478 | |
| +2,6% | 53,2% | 1352 | |
| +2,4% | 49,9% | 1479 | |
| +2,3% | 52,6% | 532 | |
| +2,2% | 48,1% | 1129 | |
| +2,2% | 53,8% | 2575 | |
| +2,2% | 52,8% | 703 | |
| +2,1% | 50,2% | 880 | |
| +2,0% | 50,6% | 1031 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











