
Meepo: kontry i build w Dota 2
Meepo w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Meepo
Start
- Circlet
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Tango
- Slippers of Agility
Buty
- 6 minPower Treads
W trakcie gry
- 1 minWraith Band
- 10 minYasha
- 14 minSange and Yasha
- 23 minEye of Skadi
Talenty
- +400 pkt. zdrowia 56%-.75 s czasu rzucania Poof 44%25
- Earthbind przyznaje efekt True Strike na celach 59%+6 pkt. kradzionego zdrowia z Ransack 41%20
- +15% szansy na unik 57%+40 pkt. obrażeń od Poof 43%15
Kolejność umiejętności
- poz. 7Poof
- poz. 12Ransack
- poz. 15Earthbind
- poz. 25Divided We Stand
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka73%
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka23%
Silni przeciwko Meepo
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +8,1% | 54,3% | 81 | |
| +8,0% | 51,1% | 264 | |
| +8,0% | 54,4% | 206 | |
| +6,8% | 37,9% | 169 | |
| +6,4% | 48,2% | 56 | |
| +6,3% | 52,9% | 331 | |
| +6,0% | 36,6% | 41 | |
| +6,0% | 47,8% | 46 | |
| +5,8% | 55,2% | 29 | |
| +5,7% | 48,6% | 249 | |
| +5,2% | 57,7% | 71 | |
| +4,9% | 49,6% | 139 |
Meepo jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +9,9% | 70,4% | 378 | |
| +9,5% | 71,3% | 108 | |
| +8,4% | 69,1% | 68 | |
| +8,0% | 65,8% | 152 | |
| +7,7% | 59,1% | 132 | |
| +6,6% | 62,2% | 241 | |
| +6,5% | 64,0% | 272 | |
| +6,2% | 59,8% | 251 | |
| +5,7% | 60,3% | 131 | |
| +5,7% | 59,5% | 74 | |
| +5,6% | 65,5% | 116 | |
| +5,6% | 58,5% | 94 |
Z kim Meepo jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 62,7% | 102 | |
| +4,9% | 60,0% | 90 | |
| +4,3% | 64,7% | 289 | |
| +4,3% | 65,1% | 129 | |
| +4,1% | 60,3% | 204 | |
| +3,3% | 56,5% | 69 | |
| +3,3% | 63,0% | 246 | |
| +3,2% | 62,7% | 249 | |
| +3,1% | 61,4% | 88 | |
| +3,0% | 61,3% | 142 | |
| +2,8% | 56,3% | 87 | |
| +2,7% | 60,3% | 469 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











