
Meepo: kontry i build w Dota 2
Meepo w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Meepo
Start
- Circlet
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Tango
- Slippers of Agility
Buty
- 6 minPower Treads
W trakcie gry
- 1 minWraith Band
- 10 minYasha
- 14 minSange and Yasha
- 23 minEye of Skadi
Talenty
- +400 pkt. zdrowia 56%-.75 s czasu rzucania Poof 44%25
- Earthbind przyznaje efekt True Strike na celach 59%+6 pkt. kradzionego zdrowia z Ransack 41%20
- +15% szansy na unik 57%+40 pkt. obrażeń od Poof 43%15
Kolejność umiejętności
- poz. 7Poof
- poz. 12Ransack
- poz. 15Earthbind
- poz. 25Divided We Stand
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka77%
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka13%
Silni przeciwko Meepo
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +8,0% | 57,1% | 70 | |
| +7,5% | 51,2% | 344 | |
| +6,7% | 55,7% | 316 | |
| +6,2% | 51,0% | 98 | |
| +6,2% | 55,9% | 93 | |
| +5,4% | 47,1% | 51 | |
| +5,3% | 51,8% | 83 | |
| +5,2% | 57,7% | 104 | |
| +5,0% | 42,7% | 89 | |
| +4,7% | 52,1% | 94 | |
| +4,4% | 41,1% | 304 | |
| +4,1% | 51,7% | 120 |
Meepo jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +8,7% | 69,4% | 36 | |
| +7,9% | 62,5% | 64 | |
| +7,9% | 70,9% | 103 | |
| +7,1% | 59,4% | 207 | |
| +6,8% | 63,0% | 119 | |
| +6,6% | 54,9% | 153 | |
| +6,2% | 63,6% | 151 | |
| +6,2% | 60,7% | 28 | |
| +6,1% | 63,2% | 95 | |
| +6,1% | 64,8% | 125 | |
| +5,6% | 60,0% | 290 | |
| +5,5% | 64,8% | 71 |
Z kim Meepo jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 64,5% | 62 | |
| +4,7% | 61,9% | 63 | |
| +4,4% | 56,4% | 101 | |
| +4,2% | 64,9% | 74 | |
| +4,1% | 58,2% | 110 | |
| +4,0% | 69,1% | 94 | |
| +3,5% | 57,7% | 71 | |
| +3,4% | 68,7% | 99 | |
| +3,3% | 59,1% | 44 | |
| +3,2% | 57,3% | 89 | |
| +3,2% | 71,1% | 97 | |
| +3,1% | 61,1% | 95 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











