
Dark Seer: kontry i build w Dota 2
Dark Seer w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Dark Seer
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Quelling Blade
- Magic Stick
Buty
- 11 minArcane Boots
- 26 minGuardian Greaves
W trakcie gry
- 1 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 7 minSoul Ring
- 9 minHelm of the Dominator
- 21 minBlink Dagger
- 22 minShiva's Guard
- 29 minAghanim's Scepter
- 32 minBlack King Bar
Talenty
- Ion Shell ma 2 ładunki 23%Surge działa w promieniu 350 jednostek 77%25
- -40 s czasu oczekiwania na Wall of Replica 31%+50 pkt. obrażeń od Ion Shell 69%20
- +75 jedn. obszaru działania Vacuum 82%-1.5 s czasu oczekiwania na Surge 18%15
- +15% obrażeń od iluzji z Wall of Replica 29%+65 jedn. promienia Ion Shell 71%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Ion Shell
- poz. 10Surge
- poz. 15Vacuum
- Pozycja 3: Trudna ścieżka91%
Silni przeciwko Dark Seer
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 59,4% | 678 | |
| +4,8% | 57,6% | 2949 | |
| +4,0% | 54,0% | 708 | |
| +3,2% | 53,7% | 806 | |
| +3,0% | 55,7% | 914 | |
| +3,0% | 50,4% | 2353 | |
| +3,0% | 54,7% | 985 | |
| +2,8% | 51,4% | 1528 | |
| +2,4% | 52,0% | 375 | |
| +2,2% | 53,6% | 3659 | |
| +2,1% | 53,9% | 1169 | |
| +2,0% | 55,5% | 3470 |
Dark Seer jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 51,5% | 2515 | |
| +5,6% | 56,6% | 1285 | |
| +5,4% | 57,6% | 828 | |
| +4,8% | 56,5% | 168 | |
| +4,4% | 53,7% | 451 | |
| +4,2% | 53,5% | 752 | |
| +4,0% | 52,3% | 193 | |
| +3,7% | 51,6% | 638 | |
| +3,6% | 56,9% | 963 | |
| +3,4% | 48,1% | 3042 | |
| +3,1% | 48,3% | 321 | |
| +2,9% | 51,9% | 3476 |
Z kim Dark Seer jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 51,5% | 1267 | |
| +3,4% | 55,6% | 421 | |
| +3,4% | 51,1% | 456 | |
| +2,8% | 55,1% | 477 | |
| +2,8% | 59,2% | 130 | |
| +2,8% | 52,2% | 251 | |
| +2,5% | 49,0% | 639 | |
| +2,1% | 47,0% | 474 | |
| +2,0% | 50,8% | 1245 | |
| +2,0% | 53,4% | 4801 | |
| +2,0% | 51,7% | 590 | |
| +2,0% | 54,6% | 412 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











