
Dark Seer: kontry i build w Dota 2
Dark Seer w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Dark Seer
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Quelling Blade
- Magic Stick
Buty
- 11 minArcane Boots
- 26 minGuardian Greaves
W trakcie gry
- 1 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 7 minSoul Ring
- 9 minHelm of the Dominator
- 21 minBlink Dagger
- 22 minShiva's Guard
- 29 minAghanim's Scepter
- 32 minBlack King Bar
Talenty
- Ion Shell ma 2 ładunki 23%Surge działa w promieniu 350 jednostek 77%25
- -40 s czasu oczekiwania na Wall of Replica 31%+50 pkt. obrażeń od Ion Shell 69%20
- +75 jedn. obszaru działania Vacuum 82%-1.5 s czasu oczekiwania na Surge 18%15
- +15% obrażeń od iluzji z Wall of Replica 29%+65 jedn. promienia Ion Shell 71%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Ion Shell
- poz. 10Surge
- poz. 15Vacuum
- Pozycja 3: Trudna ścieżka96%
Silni przeciwko Dark Seer
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 57,9% | 437 | |
| +4,8% | 52,3% | 1111 | |
| +4,7% | 54,6% | 507 | |
| +4,6% | 54,6% | 588 | |
| +3,7% | 49,0% | 798 | |
| +3,7% | 55,7% | 569 | |
| +3,6% | 53,2% | 681 | |
| +3,4% | 55,0% | 2149 | |
| +3,0% | 52,8% | 1312 | |
| +2,8% | 51,3% | 901 | |
| +2,6% | 52,9% | 560 | |
| +2,6% | 57,9% | 387 |
Dark Seer jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +8,0% | 63,9% | 479 | |
| +6,8% | 60,7% | 117 | |
| +5,6% | 60,8% | 79 | |
| +5,5% | 53,5% | 1367 | |
| +5,4% | 62,6% | 626 | |
| +5,2% | 57,5% | 581 | |
| +4,5% | 55,1% | 136 | |
| +4,2% | 60,1% | 213 | |
| +4,1% | 58,6% | 1069 | |
| +3,9% | 51,4% | 1000 | |
| +3,9% | 55,3% | 637 | |
| +3,5% | 59,1% | 535 |
Z kim Dark Seer jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 55,4% | 350 | |
| +3,7% | 55,6% | 795 | |
| +3,7% | 59,0% | 161 | |
| +2,9% | 52,9% | 709 | |
| +2,7% | 51,3% | 485 | |
| +2,5% | 57,2% | 339 | |
| +2,5% | 55,6% | 189 | |
| +2,2% | 54,9% | 410 | |
| +2,2% | 53,4% | 1660 | |
| +2,1% | 51,8% | 1084 | |
| +2,1% | 53,8% | 238 | |
| +1,9% | 52,5% | 1749 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











